Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza porażka AZS Rafako Racibórz. Częstochowa lepsza po tie-breaku [ZDJĘCIA]

W hali w Rudniku swój pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej III ligi (I liga śląska) rozegrali siatkarze AZS Rafako Racibórz.

Pierwsza porażka AZS Rafako Racibórz. Częstochowa lepsza po tie-breaku [ZDJĘCIA]

Raciborzanie, którzy w pierwszej fazie (gr. B) wygrali wszystkie 12 meczów teraz mierzą się z lepszymi z grupy A. Do Rudnika przyjechała młoda drużyna z Częstochowy i na początku napędziła stracha. Siatkarze AZS nie wiedzieli momentami co się dzieje. Pierwszego seta wygrali przyjedni 25:19. W drugiej odsłonie raciborski AZS grał już zdecydowanie lepiej co w konsekwencji dawało wygraną 25:19. Po dwóch pierwszych setach mieliśmy kompletny remis, bo oba zespoły rozstrzygnęły wygrane sety do 19. Zarówno pierwszy jak i drugi trwał 22 minuty. W trzeciej części znów przewagę miał zespół z Częstochowy. W pewnym momencie prowadził różnicą siedmiu punktów i już tego nie mógł zepsuć. AZS 2020 Częstochowa prowadził 2:1 po wygranej 25:18. W czwartym secie AZS Rafako wygrał i doprowadził do remisu. W tie-breaku lepsi po grze na przewagi okazali się siatkarze z Częstochowy. Dla AZSu z Raciborza to pierwsza porażka w sezonie.

AZS Rafako Racibórz - Eco Team AZS 2020 Częstochowa 2:3 (19:25, 25:19, 18:25, 25:19 14:16)  

AZS Rafako: Bartłomiej Jarzembowicz, Robert Andrulewicz, Tomasz Błaszczok, Mikołaj Zawada, Jeremiasz Mazurek, Jakub Besz, Bartłomiej Ziomek (L) oraz Dawid Kućma, Kamil Kwiecień, Miłosz Zasłonka, Marcin Gonsior, Adam Kostka (L). Trener: Jan Papszun.

AZS 2020 Częstochowa: Patryk Drążek, Kacper Woźniak, Oskar Moroziuk, Oskar Rakus, Jakub Makówka, Jakub Duda, Dominik Teklak (L) oraz Mateusz Niemiec, Paweł Tatar, Wojciech Jagielski, Radosław Głąb, Volodymir Polozmevets, Jan Pogłodziński (L). Trener: Wojciech Pudo.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].