Sobota, 15 grudnia 2018

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Sparta Gold Team Kuźnia Raciborska ma nową salę do ćwiczeń [ZDJĘCIA]

23.01.2018 14:51 | 0 komentarzy | kozz

Kuźniański klub sztuk walki Sparta Gold Team doczekał się swojej nowej sali do treningów.

Sparta Gold Team Kuźnia Raciborska ma nową salę do ćwiczeń [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Chociaż oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 17 lutego, to Spartanie już chwalą się swoją nową salą, która znajduje się przy hali sportowej w Kuźni Raciborskiej. Sala przyjęła dumną nazwę "Kuźnia Mistrzów" z której już teraz z medalami na arenach światowych walki kończył m.in. Patryk Ogonowski.

- Po wielu latach starań doczekaliśmy się nowej sali treningowej. W pełni przystosowana, dobrze wyposażona sala - mam nadzieję wniesie nową jakość sportu do naszego miasta. Ciągły rozwój w naszym klubie, poprzez wzbogacanie nowej oferty treningowej przyciągnie nowych zapaleńców sportów walki - powiedział prezes Sparty Maciej Kriwienok.