Wtorek, 22 stycznia 2019

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Pięściarze z Rybnika bez chwili wytchnienia

05.02.2018 08:53 | 0 komentarzy | kozz

Rybniccy pięściarze po zakończeniu i podsumowaniu sezonu 2017 w obecności wiceprezydenta miasta Piotra Masłowskiego i sponsorów sekcji nie mieli czasu na odpoczynek.

Pięściarze z Rybnika bez chwili wytchnienia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Gliwicach odbyły się ostre walki młodzików, kadetów i juniorów kobiet i mężczyzn o zakwalifikowanie się do kadry makroregionu na 2018 r.

Dzieci z Fundacji Elektrowni Rybnik w piątek 2 lutego odwiedziły RMKS. Po obejrzeniu treningu same próbowały swoich umiejętności na workach i ringu.

10 i 11 lutego RMKS startuje w I kroku bokserskim w Gliwicach. Tam również odbędą się walki kwalifikacyjne kobiet i mężczyzn do Mistrzostw Polski Juniorów. - Liczymy na dobry start młodzików: Dawida Rucińskiego i Kacpra Urbańca oraz doświadczonych medalistów Mistrzostw Polski: Oliwii Buchty (mistrzyni), Anny Pierchały (brązowa medalistka), Dawida Siedleckiego (srebrny medalista), Szymona Skorupy (mistrz i srebrny medal Pucharu Polski), Artura Skorupy (brązowy medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski), Pawła Masternaka (brązowy medalista) Rafał Paszenda - mówią w RMKS.

Na swoim ringu w Rybniku sekcja bokserska RMKS zaprezentuje się 17 marca na MTB o Puchar Dyrektora MOSiR.