Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzy bramki Chałupińskiego. Unia Racibórz wygrała z rezerwami Podbeskidzia

W kolejnym sparingu przed rozpoczęciem 4-ligowych zmagań rywalem drużny z Raciborza były rezerwy pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko Biała. 

Trzy bramki Chałupińskiego. Unia Racibórz wygrała z rezerwami Podbeskidzia

Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bielsku Białej. Rezerwy Podbeskidzia to bezpośredni sąsiad w tabeli 4 ligi śląskiej, która swoje zmagania rozpocznie 17 marca. 

Pierwsze pół godziny gry należało do gospodarzy, którzy zdobyli w tym czasie dwie bramki. Oba gole w odstępie trzech minut zdobył Podgórski. Druga połowa spotkania należała już do graczy z Raciborza. Po upływie godziny gry Unia wyrównała, w ostanich 20 minutach gry Chałupiński oraz Miąsik dali zwycięstwo gościom. 

Kolejny mecz sparingowy Unia Racibórz rozegra w najbliższą sobotę 17.02 o godzinie 14:00. Przeciwnikiem będzie czeska ekipa MFK Kravare. 

Podbeskidzie II Bielsko Biała - KS Unia Racibórz 3:5 (3:1)

Bramki: Podgórski 2, Szymański - Chałupiński 3, Miąsik, zawodnik testowany 1

KS Unia Racibórz: Pluta - J.Kowalczyk, Mizia, Pientka, Plewa - Zapotoczny, Remień, Prusicki, zawodnik testowany, Chałupiński, Czerepak

Grali również: K.Kowalczyk, Migus, Miąsik, zawodnik testowany, Trzeciak

Trener: Piotr Hauder


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
kozz 12.02.2018 09:01

Jest kontuzjowany.

~kibicQ5 (94.254. * .202) 12.02.2018 08:06

Kocot zostaje w Unii ? Bo ostatnio go na sparingach nie ma.