Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnik Zabrze zremisował z Koroną Kielce

Ekipa z Zabrza przeważała niemalże w całym spotkaniu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy. Wywalczyła tylko remis.

Górnik Zabrze zremisował z Koroną Kielce
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Początek należał do Korony Kielce, która objęła prowadzenie po rzucie karnym wykorzystanym przez Cvijanovicia. Górnik wyrównał po golu Angulo, ale sędzia skorzystał z wideo weryfikacji i bramkę odwołał. W drugiej połowie Korona choć była tłem dla Górnika, strzeliła drugą bramkę, a jej autorem był Kaczarawa. Górnik zdołał strzelić kontaktową bramkę, a na listę strzelców wpisał się Damian Kądzior. Piłka po jego uderzeniu odbiła się jeszcze od głowy jednego z obrońców Korony. Kielczanie kończyli mecz w "10" po kartce dla Żubrowskiego, a zabrzanie wyrównali stan meczu na 2:2 po golu Mateusza Wieteski. Górnicy wywieźli z Kielc jeden punkt.

Korona Kielce - Górnik Zabrze 2:2 (1:0)

Goran Cvijanović 2.-k., Nika Kaczarawa 63. - Damian Kądzior 69., Mateusz Wieteska 74.

Górnik: Tomasz Loska - Adam Wolniewicz (81. Marcin Urynowicz), Dani Suárez, Paweł Bochniewicz, Michał Koj - Damian Kądzior (90. Bartłomiej Olszewski), Szymon Matuszek, Mateusz Wieteska, Rafał Kurzawa - Łukasz Wolsztyński, Igor Angulo.

Żółte kartki: Kaczarawa, Możdżeń, Żubrowski, Rymaniak - Kurzawa, Angulo.

Czerwona kartka: Jakub Żubrowski (66. minuta, Korona, za drugą żółtą).

Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Widzów: 5791.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].