Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pięściarze RMKS-u Rybnik wygrali turniej w Boguszowicach

17 marca na hali sportowej w Boguszowicach odbył się 19 Międzynarodowy Turniej bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u w Rybniku. 

Pięściarze RMKS-u Rybnik wygrali turniej w Boguszowicach
W zmaganiach wystartowało 76 zawodników z 16 klubów, w tym trzy ekipy z Czech, Wrocław, Białystok oraz Warszawa. Ze względu na trudne warunki pogodowe wiele klubów z Polski i Słowacji nie dotarło na zawody. 
 
W turnieju stoczono 34 pojedynki. Każdy zawodnik otrzymał medal, dyplom i nagrodę rzeczową. 
Zmagania drużynowe wygrała ekipa RMKS-u Rybnik (51 punktów), na drugim miejscu uplasował się MOSM Tychy (38 punktów) , na trzecim BC Ostrawa (38 punktów).
Punkty dla Rybnika zdobywali:
  • Sebastian Konsek pokonując na punkty Jakuba Laskowskiego z Bytomia
  • Daniel Skorupa wygrał na punkty z Dawidem Posiłkiem 
  • Dawid Ruciński pokonał Jakuba Kozieła z Jastrzębia
  • Artur Skorupa (do ringu nie wyszedł David Horwat z Hawiżowa)
  • Szymon Skorupa po bardzo ładnej walce pokonał na punkty Sebastiana Ostaszewskiego z Białegostoku  
  • Paweł Masternak pokonał Jędrzeja Młynarskiego z Katowic
Punkty dla Rybnika zdobywali również: Ania Pierchała, Paweł Mateja, Oliwia Buchta, Sobik Patryk.
 
Przed turniejem medaliści Pucharu Polski, Mistrzostw Polski i Mistrzowie Śląska z Rybnika otrzymali puchary oraz upominki, które wręczali wiceprezydent Piotr Masłowski , Jan Mura (Przewodniczący Rady Miasta Rybnika), Dyrektor MOSiR-u Rafał Tymusz i wiceprezes RMKS-u Anatoli Jakimczuk.

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].