Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej o Puchar Prezesa LKS Grzegorzowice z minionkami w tle

18 marca w Rudniku odbyła się I edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa LKS Grzegorzowice dla rocznika 2011.

Turniej o Puchar Prezesa LKS Grzegorzowice z minionkami w tle

Organizatorem turnieju byli LKS Grzegorzowice oraz AP Football Stars, a za realizację tego wydarzenia odpowiadała Grupa Football Team. Z uwagi na najmłodszą kategorię rocznika, turniej miał charakter festynu piłkarskiego, gdzie każde dziecko (nawet z widowni nie będące uczestnikiem turnieju) mogło znaleźć coś dla siebie. Turniej rozgrywany był na dwóch boiskach, a pomiędzy znajdowała się strefa zabaw, gdzie wszystkie dzieci mogły bawić na dmuchanym zamku. W przerwie turnieju zorganizowana została niespodzianka dla dzieci. Najmłodszych odwiedziły postaci z kreskówek takie jak minionki, a wszyscy mogli pobawić się przy muzyce. Wszystkie drużyny spisały się doskonale, a turniej zakończył się rozdaniem pamiątkowych medali oraz pucharów.

W turnieju wzięły udział:

  • UKKS Katowice
  • LKS Tworków
  • KS Rymer Rybnik
  • AP Górki Śląskie
  • AP Gol Racibórz
  • AP Football Stars Racibórz
  • LKS Grzegorzowice

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].