Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze AZS Rafako z kolejnym zwycięstwem [ZDJĘCIA]

W sobotę w hali sportowej przy Słonecznej w Rudniku rozegrano mecz I Ligi Śląskiej w siatkówkę. Zawodnicy AZS Rafako pokonali w 3 setach rywali z Częstochowy.

Siatkarze AZS Rafako z kolejnym zwycięstwem [ZDJĘCIA]

KS AZS Rafako Racibórz - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)

Sędziowali: Krzysztof Dusza, Wojciech Jędraś.

AZS: Jarzembowicz, Kućma, Andrulewicz, Kwiecień, Błaszczok, Zawada, Mazurek, Besz, Gonsior, Dzidek, Kostka, Ziomek. Trener Jan Papszun.

Norwid: Bienek, Kosowski, Geneja, Giedrowicz, Fraś, Ślusarz, Kozieł, Banaszewski, Jędrzejczak, Sztylua, Markiewicz, Misiek. Trener Leszek Hudziak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].