SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie tym razem musiał uznać wyższość Warty Poznań. ROW Rybnik tylko jedną bramką ograł Legionovię Legionowo. Unia Turza Śląska przerwała swoją niemoc i zwyciężyła Falubaza Zieloną Górę. Odra Centrum Wodzisław Śląski pokonała w małych derbach Unię Racibórz. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XX kolejki (14/15.04.2018)
- Unia Książenice – Slavia Ruda Śląska 2:1 (1:1)
- Nędza – ROW Rybnik II 1:0 (0:0)
- Zaborze – Rymer Rybnik 3:3 (1:1)
- Raszczyce – Orzeł Mokre 0:7 (0:3)
- Drama Zbrosławice – Silesia Lubomia 3:3 (1:3)
- Naprzód Rydułtowy – Tęcza Wielowieś 2:3 (2:1)
- Łabędy – Rachowice 1:2 (0:1)
- Jedność Przyszowice – Przyszłość Ciochowice 3:1 (0:1)
Wynik zaległego meczu XII kolejki (11.04.2018)
- Rachowice – Przyszłość Ciochowice 4:0 (2:0)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Tęcza Wielowieś – Raszczyce 4:0, jako walkower 0:3 na korzyść drużyny gości.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Slavia Ruda Śląska | 18 | 51 | 57:12 |
2. | Unia Książenice | 19 | 40 | 59:34 |
3. | Orzeł Mokre | 18 | 39 | 54:22 |
4. | Naprzód Rydułtowy | 19 | 37 | 50:34 |
5. | Drama Zbrosławice | 19 | 36 | 69:33 |
6. | Jedność Przyszowice | 17 | 34 | 46:34 |
7. | Nędza | 18 | 30 | 34:26 |
8. | ROW Rybnik II | 19 | 25 | 50:57 |
9. | Silesia Lubomia | 19 | 25 | 34:50 |
10. | Przyszłość Ciochowice | 18 | 21 | 39:48 |
11. | Rymer Rybnik | 19 | 21 | 25:38 |
12. | Tęcza Wielowieś | 19 | 20 | 32:45 |
13. | Zaborze | 18 | 15 | 22:47 |
14. | Łabędy | 19 | 13 | 26:46 |
15. | Rachowice | 18 | 13 | 22:48 |
16. | Raszczyce | 19 | 7 | 20:65 |
Zapowiedź zaległych meczów XVI kolejki (18.04.2018)
Rymer Rybnik – Silesia Lubomia (śr 17:30), Łabędy – Raszczyce (śr 17:30), Zaborze – Slavia Ruda Śląska (śr 17:30).
Zapowiedź XXI kolejki (21/22.04.2018)
Slavia Ruda Śląska – Raszczyce (sb 11:00), Nędza – Naprzód Rydułtowy (sb 17:00), Rymer Rybnik – Drama Zbrosławice (sb 17:00), Rachowice – Unia Książenice (sb 17:00), Orzeł Mokre – Tęcza Wielowieś (sb 17:00), Przyszłość Ciochowice – Łabędy (sb 17:00), ROW Rybnik II – Zaborze (nd 17:00), Silesia Lubomia – Jedność Przyszowice (nd 17:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Wyniki XX kolejki (14.04.2018)
- Krzyżanowice – Krzanowice 3:4 (1:0)
- Naprzód Syrynia – Rafako Racibórz 2:1 (0:0)
- Naprzód Zawada – Naprzód Borucin 0:5 (0:3)
- Zameczek Czernica – Granica Ruptawa 0:1 (0:1)
- Przyszłość Rogów – Forteca Świerklany 1:3 (1:2)
- Płomień Połomia – Radziejów-Popielów 5:0 (2:0)
- Polonia Marklowice – Naprzód Czyżowice 4:1 (1:0)
- Odra Wodzisław Śląski – Gwiazda Skrzyszów 1:1 (1:1)
Wyniki zaległych meczów XVI kolejki (11.04.2018)
- Odra Wodzisław Śląski – Naprzód Zawada 0:1 (0:0)
- Zameczek Czernica – Radziejów-Popielów 5:3 (4:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Płomień Połomia | 19 | 42 | 54:24 |
2. | Przyszłość Rogów | 19 | 38 | 33:19 |
3. | Gwiazda Skrzyszów | 19 | 37 | 35:20 |
4. | Zameczek Czernica | 20 | 34 | 61:42 |
5. | Odra Wodzisław Śląski | 20 | 30 | 33:29 |
6. | Naprzód Borucin | 19 | 29 | 54:44 |
7. | Rafako Racibórz | 20 | 29 | 21:22 |
8. | Forteca Świerklany | 19 | 28 | 39:31 |
9. | Naprzód Syrynia | 19 | 27 | 34:36 |
10. | Polonia Marklowice | 19 | 25 | 35:35 |
11. | Krzyżanowice | 19 | 22 | 37:37 |
12. | Naprzód Czyżowice | 19 | 22 | 37:38 |
13. | Radziejów-Popielów | 20 | 20 | 41:67 |
14. | Granica Ruptawa | 18 | 19 | 30:36 |
15. | Naprzód Zawada | 20 | 15 | 27:63 |
16. | Krzanowice | 19 | 12 | 36:64 |
Zapowiedź zaległych meczów XVI kolejki (18.04.2018)
Naprzód Syrynia – Gwiazda Skrzyszów (śr 17:30), Naprzód Czyżowice – Granica Ruptawa (śr 17:30), Polonia Marklowice – Naprzód Borucin (śr 17:30).
Zapowiedź XXI kolejki (21/22.04.2018)
Rafako Racibórz – Krzyżanowice (sb 17:00), Krzanowice – Naprzód Zawada (sb 17:00), Przyszłość Rogów – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Granica Ruptawa – Naprzód Syrynia (sb 17:00), Naprzód Czyżowice – Zameczek Czernica (sb 17:00), Radziejów-Popielów – Gwiazda Skrzyszów (sb 17:00), Naprzód Borucin – Płomień Połomia (nd 15:00), Forteca Świerklany – Polonia Marklowice (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XX kolejki (14/15.04.2018)
- Lyski – Tworków 1:2 (1:1)
- Brzezie – Nowa Wieś 1:1 (1:0)
- Chałupki – Turza Śląska II 8:1 (2:1)
- Zawada Książęca – Kobyla 2:6 (2:3)
- Pszów – Pietrowice Wielkie 1:0 (1:0)
- Rudy – Buków 4:0 (3:0)
- Kornowac – Gorzyce 2:2 (1:1)
- Gaszowice II – Studzienna 1:5 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gorzyce | 18 | 43 | 59:19 |
2. | Studzienna | 19 | 41 | 56:28 |
3. | Tworków | 19 | 39 | 52:24 |
4. | Kobyla | 19 | 37 | 61:37 |
5. | Kornowac | 19 | 35 | 53:29 |
6. | Pietrowice Wielkie | 19 | 28 | 37:37 |
7. | Nowa Wieś | 19 | 27 | 35:31 |
8. | Pszów | 18 | 27 | 31:34 |
9. | Buk Rudy | 19 | 26 | 38:40 |
10. | Brzezie | 19 | 25 | 28:28 |
11. | Lyski | 19 | 24 | 39:48 |
12. | Turza Śląska II | 19 | 21 | 37:50 |
13. | Buków | 19 | 18 | 35:67 |
14. | Zawada Książęca | 19 | 17 | 24:53 |
15. | Chałupki | 19 | 13 | 30:54 |
16. | Gaszowice II | 19 | 10 | 29:65 |
Zapowiedź XXI kolejki (21/22.04.2018)
Gorzyce – Buków (sb 16:00), Nowa Wieś – Gaszowice II (sb 16:00), Pietrowice Wielkie – Lyski (sb 16:00), Kobyla – Pszów (nd 15:00), Tworków – Chałupki (nd 16:00), Turza Śląska II – Kornowac (nd 16:00), Brzezie – Rudy (nd 16:00), Studzienna – Zawada Książęca (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XX kolejki (14/15.04.2018)
- Radlin – Orzepowice 0:2 (0:2)
- Jejkowice – Czerwionka 1:4 (1:3)
- Boguszowice – Wilchwy 2:1 (2:1)
- Chwałowice – Gotartowice 2:0 (1:0)
- Bełk II – Ochojec 3:0 (1:0)
- Łaziska – Kamień 0:6 (0:2)
- Baranowice – Żory 1:2 (0:1)
- Szczejkowice – Gołkowice 1:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 20 | 47 | 74:19 |
2. | Czerwionka | 20 | 43 | 51:18 |
3. | Ochojec | 20 | 40 | 54:24 |
4. | Wilchwy | 20 | 35 | 60:31 |
5. | Bełk II | 20 | 35 | 48:21 |
6. | Orzepowice | 20 | 34 | 43:33 |
7. | Radlin | 20 | 31 | 47:32 |
8. | Żory | 20 | 29 | 38:42 |
9. | Kamień | 20 | 28 | 44:52 |
10. | Szczejkowice | 20 | 23 | 47:65 |
11. | Baranowice | 20 | 23 | 34:52 |
12. | Boguszowice | 20 | 21 | 39:52 |
13. | Gotartowice | 20 | 21 | 26:45 |
14. | Jejkowice | 19 | 19 | 31:59 |
15. | Łaziska | 20 | 16 | 27:67 |
16. | Gołkowice | 19 | 7 | 17:68 |
Zapowiedź XXI kolejki (21/22.04.2018)
Chwałowice – Wilchwy (sb 16:30), Czerwionka – Baranowice (sb 16:30), Orzepowice – Szczejkowice (sb 16:30), Gotartowice – Bełk II (sb 16:30), Żory – Radlin (nd 16:30), Ochojec – Łaziska (nd 16:30), Kamień – Jejkowice (nd 16:30), Gołkowice – Boguszowice (nd 16:30).