Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy Górnika Zabrze wygrały z Polonią Głubczyce [ZDJĘCIA]

W sobotę na stadionie Sparty Zabrze rozegrano mecz 24. kolejki grupy III trzeciej ligi.

Rezerwy Górnika Zabrze wygrały z Polonią Głubczyce [ZDJĘCIA]

Druga drużyna Górnika Zabrze rozpoczęła to spotkanie najlepiej jak tylko można obejmując prowadzenie z ostatnią drużyną ligi już po dziesięciu minutach. Zawodnicy Polonii szybko zdołali odpowiedzieć, bo w 22. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Piotr Jarmuła. Przyjezdni z remisu nie cieszyli się zbyt długo, bo już po trzech minutach Górnik znów był na prowadzeniu. Choć spotkanie należało do wyrównanych, to Górnicy schodzili na przerwę prowadząc 2:1. Zabrzanie w drugiej części meczu zaprezentowali się lepiej. Po kwadransie drugiej połowy prowadzili 3:1, a na 10 minut przed końcem już 4:1. Piłkarze z Głubczyc zdołali jeszcze strzelić jednego gola w 85. minucie. Na listę strzelców wpisał się Dawid Rudnik.

Górnik dopisał w tabeli 3 punkty i awansował na ósme miejsce w tabeli. Polonia jest na osiemnastym i zamyka ligową tabelę.

Górnik Zabrze II - Polonia Głubczyce 4:2 (2:1)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].