Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Opawa awansowała do pierwszej ligi

Na trzy kolejki przed końcem sezonu piłkarskiej II ligi czeskiej, piłkarze z Opawy uzyskali awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Opawa awansowała do pierwszej ligi
fot. trzirogielwer.blogspot.com

Jest to bardzo interesująca wiadomość dla sympatyków piłki nożnej z naszego regionu. Już od następnego sezonu kibice będą mogli na żywo oglądać piłkę na najwyższym poziomie. Opawa będzie gościć takie uznane firmy jak Sparta Praga, Slavia Praga czy Viktoria Pilzno.

Po 27 kolejkach II ligi piłkarze z Opawy zajmują pierwsze miejsce w tabeli, z dorobkiem 56 punktów. Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej uzyskają dwie najlepsze ekipy. W tym momencie Opawa ma 10 punktów przewagi nad trzecim w tabeli Hradec Kralove. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibicpolskoczeski (188.146. * .24) 14.05.2018 14:23

Wreszcie cos na poziomie do ogladania bedzie a nie ekstraklapa