SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie pewny awansu do I ligi. ROW Rybnik wysoko ograny zakończył mecz „zdziesiątkowany”. Unia Turza Śląska przywiozła komplet punktów z dalekiej podróży i nadal walczy o utrzymanie. W niższych klasach rozgrywkowych wciąż sporo zawirowań i niewiadomych. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Wyniki XXXII kolejki (19/20.05.2018)
- GKS Jastrzębie – Legionovia Legionowo 3:1 (1:0)
- Stal Stalowa Wola – ROW Rybnik 4:0 (1:0)
- Znicz Pruszków – Rozwój Katowice 3:3 (2:3)
- ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg 4:2 (3:2)
- GKS Bełchatów – Wisła Puławy 3:0 (0:0)
- Warta Poznań – Radomiak Radom 1:0 (0:0)
- Gryf Wejherowo – MKS Kluczbork 3:1 (1:0)
- Błękitni Stargard – Gwardia Koszalin 0:0
- Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków 0:2 (0:1)
Wyniki zaległych meczów XXI i XXII kolejki (16.05.2018)
- Olimpia Elbląg – MKS Kluczbork 1:2 (1:0)
- GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie 2:1 (2:0)
- Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg 3:1 (1:0)
- Błękitni Stargard – ŁKS Łódź 1:2 (1:0)
- Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków 2:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 31 | 61 | 49:26 |
2. | Warta Poznań | 32 | 60 | 42:23 |
3. | ŁKS Łódź | 32 | 59 | 43:23 |
4. | Radomiak Radom | 32 | 53 | 50:35 |
5. | Garbarnia Kraków | 32 | 53 | 45:34 |
6. | GKS Bełchatów | 32 | 45 | 49:41 |
7. | Siarka Tarnobrzeg | 31 | 45 | 49:48 |
8. | Olimpia Elbląg | 32 | 44 | 41:42 |
9. | Rozwój Katowice | 32 | 44 | 36:41 |
10. | Błękitni Stargard | 32 | 41 | 33:34 |
11. | ROW Rybnik | 32 | 41 | 47:53 |
12. | Stal Stalowa Wola | 32 | 40 | 39:36 |
13. | Gryf Wejherowo | 32 | 40 | 37:43 |
14. | Znicz Pruszków | 32 | 36 | 39:48 |
15. | MKS Kluczbork | 32 | 36 | 35:49 |
16. | Wisła Puławy | 32 | 35 | 32:40 |
17. | Legionovia Legionowo | 32 | 27 | 36:52 |
18. | Gwardia Koszalin | 32 | 27 | 31:65 |
Zapowiedź zaległego meczu XXX kolejki (23.05.2018)
GKS Jastrzębie – Siarka Tarnobrzeg (śr 18:00).
Zapowiedź XXXIII kolejki (26.05.2018)
ROW Rybnik – GKS Jastrzębie (sb 17:00), Rozwój Katowice – ŁKS Łódź (sb 17:00), Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów (sb 17:00), Garbarnia Kraków – Warta Poznań (sb 17:00), Radomiak Radom – Wisła Puławy (sb 17:00), MKS Kluczbork – Błękitni Stargard (sb 17:00), Gwardia Koszalin – Stal Stalowa Wola (sb 17:00), Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków (sb 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg (sb 17:00).
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXIX kolejki (19/20.05.2018)
- Stilon Gorzów – Unia Turza Śląska 0:3 (0:1)
- Polonia Głubczyce – Zagłębie Lubin II 2:0 (0:0)
- Polkowice – Pniówek Pawłowice 1:1 (1:0)
- Stal Brzeg – Górnik Zabrze II 2:2 (1:1)
- Stal Bielsko-Biała – Piast Żmigród 1:2 (1:0)
- Skra Częstochowa – Ślęza Wrocław 1:1 (1:0)
- Lechia Dzierżoniów – Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:1)
- Miedź Legnica II – Gwarek Tarnowskie Góry 1:0 (1:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Falubaz Zielona Góra 2:1 (1:1)
Wyniki zaległych meczów XIX i XX kolejki (16.05.2018)
- Polonia Głubczyce – Miedź Legnica II 1:3 (0:0)
- Lechia Dzierżoniów – Unia Turza Śląska 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polkowice | 29 | 55 | 59:35 |
2. | Skra Częstochowa | 29 | 55 | 46:23 |
3. | Stal Brzeg | 29 | 53 | 63:41 |
4. | Gwarek Tarnowskie Góry | 28 | 52 | 46:31 |
5. | Ślęza Wrocław | 29 | 51 | 55:43 |
6. | Piast Żmigród | 29 | 46 | 46:39 |
7. | Ruch Zdzieszowice | 29 | 43 | 49:38 |
8. | Rekord Bielsko-Biała | 29 | 43 | 45:41 |
9. | Stal Bielsko-Biała | 29 | 42 | 36:38 |
10. | Stilon Gorzów | 29 | 40 | 54:52 |
11. | Lechia Dzierżoniów | 29 | 39 | 45:50 |
12. | Górnik Zabrze II | 29 | 38 | 51:48 |
13. | Miedź Legnica II | 29 | 37 | 36:45 |
14. | Zagłębie Lubin II | 29 | 36 | 43:52 |
15. | Pniówek Pawłowice | 29 | 35 | 35:49 |
16. | Unia Turza Śląska | 29 | 29 | 41:57 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 28 | 24 | 35:54 |
18. | Polonia Głubczyce | 29 | 16 | 33:82 |
Zapowiedź zaległego meczu XIX kolejki (23.05.2018)
Gwarek Tarnowskie Góry – Falubaz Zielona Góra (śr 17:00).
Zapowiedź XXX kolejki (26/27.05.2018)
Zagłębie Lubin II – Stal Bielsko-Biała (sb 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg (sb 17:00), Ruch Zdzieszowice – Stilon Gorzów (sb 17:00), Falubaz Zielona Góra – Polkowice (sb 17:00), Górnik Zabrze II – Lechia Dzierżoniów (sb 17:00), Piast Żmigród – Miedź Legnica II (sb 17:00), Ślęza Wrocław – Polonia Głubczyce (nd 13:00), Unia Turza Śląska – Skra Częstochowa (nd 17:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXVI kolejki (19/20.05.2018)
- Dąb Gaszowice – Lędziny 4:1 (2:0)
- Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica 5:1 (3:0)
- Spójnia Landek – Unia Racibórz 2:2 (1:1)
- Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (0:1)
- Goczałkowice – Wilki Wilcza 2:5 (0:2)
- Kuźnia Ustroń – Bytomski Sport 2:5 (2:2)
- Beskid Skoczów – Radziechowy-Wieprz 0:1 (0:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tyski Sport II 0:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 26 | 57 | 62:32 |
2. | Decor Bełk | 26 | 49 | 56:36 |
3. | Czaniec | 26 | 44 | 35:23 |
4. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 26 | 41 | 35:25 |
5. | Radziechowy-Wieprz | 26 | 41 | 54:45 |
6. | Wilki Wilcza | 26 | 41 | 44:39 |
7. | Goczałkowice | 26 | 37 | 40:44 |
8. | Tyski Sport II | 25 | 33 | 60:50 |
9. | Drzewiarz Jasienica | 25 | 33 | 38:48 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 26 | 32 | 40:45 |
11. | Kuźnia Ustroń | 26 | 29 | 38:42 |
12. | Dąb Gaszowice | 26 | 29 | 45:51 |
13. | Spójnia Landek | 26 | 29 | 37:45 |
14. | Unia Racibórz | 26 | 25 | 40:52 |
15. | Lędziny | 26 | 23 | 40:61 |
16. | Beskid Skoczów | 26 | 23 | 30:56 |
Zapowiedź zaległego meczu XXIV kolejki (23.05.2018)
Drzewiarz Jasienica – Tyski Sport II (śr 18:00).
Zapowiedź XXVII kolejki (26/27.05.2018)
Tyski Sport II – Czaniec (sb 11:00), Unia Racibórz – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Decor Bełk – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Goczałkowice (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Wilki Wilcza – Bytomski Sport (sb 17:00), Lędziny – Beskid Skoczów (sb 17:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Spójnia Landek (nd 17:00).