SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
ROW Rybnik zwyciężył w derbowym pojedynku GKS Jastrzębie. Unia Turza Śląska zremisowała ze Skrą Częstochowa i wciąż ma nadzieję na utrzymanie. Kilka tygodni przed końcem bieżącego sezonu kolejne drużyny zapewniły sobie awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Wyniki XXXIII kolejki (26.05.2018)
- ROW Rybnik – GKS Jastrzębie 2:1 (0:1)
- Rozwój Katowice – ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
- Radomiak Radom – Wisła Puławy 2:2 (2:2)
- Garbarnia Kraków – Warta Poznań 1:1 (1:1)
- Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)
- MKS Kluczbork – Błękitni Stargard 2:0 (1:0)
- Gwardia Koszalin – Stal Stalowa Wola 3:3 (1:1)
- Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Wynik zaległego meczu XXX kolejki (23.05.2018)
- GKS Jastrzębie – Siarka Tarnobrzeg 0:0
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 33 | 62 | 50:28 |
2. | ŁKS Łódź | 33 | 62 | 45:23 |
3. | Warta Poznań | 33 | 61 | 43:24 |
4. | Radomiak Radom | 33 | 54 | 52:37 |
5. | Garbarnia Kraków | 33 | 54 | 46:35 |
6. | Olimpia Elbląg | 33 | 47 | 42:42 |
7. | Siarka Tarnobrzeg | 33 | 46 | 49:49 |
8. | GKS Bełchatów | 33 | 45 | 50:43 |
9. | ROW Rybnik | 33 | 44 | 49:54 |
10. | Rozwój Katowice | 33 | 44 | 36:43 |
11. | Gryf Wejherowo | 33 | 43 | 39:44 |
12. | Stal Stalowa Wola | 33 | 41 | 42:39 |
13. | Błękitni Stargard | 33 | 41 | 33:36 |
14. | Znicz Pruszków | 33 | 39 | 41:48 |
15. | MKS Kluczbork | 33 | 39 | 37:49 |
16. | Wisła Puławy | 33 | 36 | 34:42 |
17. | Gwardia Koszalin | 33 | 28 | 34:68 |
18. | Legionovia Legionowo | 33 | 27 | 36:54 |
Zapowiedź XXXIV kolejki (01/02.06.2018)
ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo (pt 18:00), GKS Jastrzębie – Gwardia Koszalin (sb 17:00), Znicz Pruszków – ROW Rybnik (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice (sb 17:00), Wisła Puławy – Garbarnia Kraków (sb 17:00), GKS Bełchatów – Radomiak Radom (sb 17:00), Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – MKS Kluczbork (sb 17:00), Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo (sb 17:00).
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXX kolejki (26/27.05.2018)
- Unia Turza Śląska – Skra Częstochowa 2:2 (1:0)
- Ślęza Wrocław – Polonia Głubczyce 4:0 (1:0)
- Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg 1:1 (0:0)
- Piast Żmigród – Miedź Legnica II 1:1 (1:0)
- Falubaz Zielona Góra – Polkowice 0:1 (0:0)
- Ruch Zdzieszowice – Stilon Gorzów 3:0 (1:0)
- Zagłębie Lubin II – Stal Bielsko-Biała 4:1 (2:0)
- Górnik Zabrze II – Lechia Dzierżoniów 0:3 (0:1)
- Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:0)
Wynik zaległego meczu XIX kolejki (23.05.2018)
- Gwarek Tarnowskie Góry – Falubaz Zielona Góra 1:4 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polkowice | 30 | 58 | 60:35 |
2. | Skra Częstochowa | 30 | 56 | 48:25 |
3. | Gwarek Tarnowskie Góry | 30 | 55 | 49:36 |
4. | Stal Brzeg | 30 | 54 | 64:42 |
5. | Ślęza Wrocław | 30 | 54 | 59:43 |
6. | Piast Żmigród | 30 | 47 | 47:40 |
7. | Ruch Zdzieszowice | 30 | 46 | 52:38 |
8. | Rekord Bielsko-Biała | 30 | 43 | 46:43 |
9. | Lechia Dzierżoniów | 30 | 42 | 48:50 |
10. | Stal Bielsko-Biała | 30 | 42 | 37:42 |
11. | Stilon Gorzów | 30 | 40 | 54:55 |
12. | Zagłębie Lubin II | 30 | 39 | 47:53 |
13. | Górnik Zabrze II | 30 | 38 | 51:51 |
14. | Miedź Legnica II | 30 | 38 | 37:46 |
15. | Pniówek Pawłowice | 30 | 36 | 36:50 |
16. | Unia Turza Śląska | 30 | 30 | 43:59 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 30 | 27 | 39:56 |
18. | Polonia Głubczyce | 30 | 16 | 33:86 |
Zapowiedź XXXI kolejki (30/31.05.2018)
Skra Częstochowa – Stilon Gorzów (śr 18:00), Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice (cz 13:00), Polonia Głubczyce – Unia Turza Śląska (cz 15:00), Lechia Dzierżoniów – Pniówek Pawłowice (cz 15:00), Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród (cz 15:00), Miedź Legnica II – Zagłębie Lubin II (cz 15:00), Stal Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (cz 15:00), Stal Brzeg – Falubaz Zielona Góra (cz 15:00), Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry (cz 17:00).
Zapowiedź XXXII kolejki (02/05.06.2018)
Falubaz Zielona Góra – Lechia Dzierżoniów (sb 17:00), Zagłębie Lubin II – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Ślęza Wrocław – Miedź Legnica II (nd 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Brzeg (nd 16:00), Unia Turza Śląska – Stal Bielsko-Biała (nd 17:00), Pniówek Pawłowice – Górnik Zabrze II (nd 17:00), Stilon Gorzów – Polonia Głubczyce (nd 17:00), Piast Żmigród – Polkowice (nd 17:00), Ruch Zdzieszowice – Skra Częstochowa (wt 18:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXVII kolejki (26/27.05.2018)
- Decor Bełk – Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
- Unia Racibórz – Dąb Gaszowice 5:2 (3:2)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
- Tyski Sport II – Czaniec 2:1 (0:0)
- Lędziny – Beskid Skoczów 2:2 (1:1)
- Wilki Wilcza – Bytomski Sport 1:1 (0:0)
- Radziechowy-Wieprz – Goczałkowice 3:1 (0:0)
- Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:0 (1:0)
Wynik zaległego meczu XXIV kolejki (23.05.2018)
- Drzewiarz Jasienica – Tyski Sport II 1:6 (1:5)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 27 | 58 | 63:33 |
2. | Decor Bełk | 27 | 52 | 58:37 |
3. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 27 | 44 | 37:25 |
4. | Radziechowy-Wieprz | 27 | 44 | 57:46 |
5. | Czaniec | 27 | 44 | 36:25 |
6. | Wilki Wilcza | 27 | 42 | 45:40 |
7. | Tyski Sport II | 27 | 39 | 68:52 |
8. | Goczałkowice | 27 | 37 | 41:47 |
9. | Drzewiarz Jasienica | 27 | 36 | 41:54 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 27 | 32 | 40:47 |
11. | Kuźnia Ustroń | 27 | 29 | 39:44 |
12. | Dąb Gaszowice | 27 | 29 | 47:56 |
13. | Spójnia Landek | 27 | 29 | 37:47 |
14. | Unia Racibórz | 27 | 28 | 45:54 |
15. | Lędziny | 27 | 24 | 42:63 |
16. | Beskid Skoczów | 27 | 24 | 32:58 |
Zapowiedź XXVIII kolejki (30.05.2018)
Dąb Gaszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (śr 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk (śr 18:00), Beskid Skoczów – Unia Racibórz (śr 18:00), Kuźnia Ustroń – Wilki Wilcza (śr 18:00), Czaniec – Drzewiarz Jasienica (śr 18:00), Spójnia Landek – Tyski Sport II (śr 18:00), Goczałkowice – Lędziny (śr 18:00), Bytomski Sport – Radziechowy-Wieprz (śr 18:00).
Zapowiedź XXIX kolejki (02/03.06.2018)
Tyski Sport II – Dąb Gaszowice (sb 11:00), Unia Racibórz – Goczałkowice (sb 17:00), Decor Bełk – Czaniec (sb 17:00), Beskid Skoczów – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Wilki Wilcza (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Spójnia Landek (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Kuźnia Ustroń (nd 17:00), Lędziny – Bytomski Sport (nd 18:00).
W Klasie "C" gr. 1 liczy się "mecz bezpośredni" -> Olza 3 miejsce :-)