Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

Jest terminarz A klasy na Opolszczyźnie. Zobacz z kim zagra Twoja drużyna

21.07.2018 12:19 | 0 komentarzy | dud

OZPN podał terminarz wszystkich grup A klasy. Przedstawiamy zestawienie w grupie VI. 

Jest terminarz A klasy na Opolszczyźnie. Zobacz z kim zagra Twoja drużyna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A KLASA, GRUPA VI - RUNDA JESIENNA, SEZON 2018/19:

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Porawie II Większyce - Śląsk Reńska Wieś

Polonia Ściborzyce Wielkie - LZS Lisięcice

Orzeł Branice - Victoria 1900 Łany

Sparta Zawiszyce - Odrzanka Dziergowice

FC Pilszcz - LZS Kotlarnia-Goszyce

Zawisza Stara Kuźnia - Start Bogdanowice

MGKS Baborów - Inter Mechnica

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Śląsk Reńska Wieś - Inter Mechnica

Start Bogdanowice - MGKS Baborów

LZS Kotlarnia-Goszyce - Zawisza Stara Kuźnia

Odrzanka Dziergowice - FC Pilszcz

Victoria 1900 Łany - Sparta Zawiszyce

LZS Lisięcice - Orzeł Branice

Porawie II Większyce - Polonia Ściborzyce Wielkie

Kolejka 3 - 1-2 września

Polonia Ściborzyce Wielkie - Śląsk Reńska Wieś

Orzeł Branice - Porawie II Większyce

Sparta Zawiszyce - LZS Lisięcice

FC Pilszcz - Victoria 1900 Łany

Zawisza Stara Kuźnia - Odrzanka Dziergowice

MGKS Baborów - LZS Kotlarnia-Goszyce

Inter Mechnica - Start Bogdanowice

Kolejka 4 - 8-9 września

Śląsk Reńska Wieś - Start Bogdanowice

LZS Kotlarnia-Goszyce - Inter Mechnica

Odrzanka Dziergowice - MGKS Baborów

Victoria 1900 Łany - Zawisza Stara Kuźnia

LZS Lisięcice - FC Pilszcz

Porawie II Większyce - Sparta Zawiszyce

Polonia Ściborzyce Wielkie - Orzeł Branice

Kolejka 5 - 15-16 września

Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś

Sparta Zawiszyce - Polonia Ściborzyce Wielkie

FC Pilszcz - Porawie II Większyce

Zawisza Stara Kuźnia - LZS Lisięcice

MGKS Baborów - Victoria 1900 Łany

Inter Mechnica - Odrzanka Dziergowice

Start Bogdanowice - LZS Kotlarnia-Goszyce

Kolejka 6 - 22-23 września

Śląsk Reńska Wieś - LZS Kotlarnia-Goszyce

Odrzanka Dziergowice - Start Bogdanowice

Victoria 1900 Łany - Inter Mechnica

LZS Lisięcice - MGKS Baborów

Porawie II Większyce - Zawisza Stara Kuźnia

Polonia Ściborzyce Wielkie - FC Pilszcz

Orzeł Branice - Sparta Zawiszyce

Kolejka 7 - 29-30 września

Sparta Zawiszyce - Śląsk Reńska Wieś

FC Pilszcz - Orzeł Branice

Zawisza Stara Kuźnia - Polonia Ściborzyce Wielkie

MGKS Baborów - Porawie II Większyce

Inter Mechnica - LZS Lisięcice

Start Bogdanowice - Victoria 1900 Łany

LZS Kotlarnia-Goszyce - Odrzanka Dziergowice

Kolejka 8 - 6-7 października

Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice

Victoria 1900 Łany - LZS Kotlarnia-Goszyce

LZS Lisięcice - Start Bogdanowice

Porawie II Większyce - Inter Mechnica

Polonia Ściborzyce Wielkie - MGKS Baborów

Orzeł Branice - Zawisza Stara Kuźnia

Sparta Zawiszyce - FC Pilszcz

Kolejka 9 - 13-14 października

FC Pilszcz - Śląsk Reńska Wieś

Zawisza Stara Kuźnia - Sparta Zawiszyce

MGKS Baborów - Orzeł Branice

Inter Mechnica - Polonia Ściborzyce Wielkie

Start Bogdanowice - Porawie II Większyce

LZS Kotlarnia-Goszyce - LZS Lisięcice

Odrzanka Dziergowice - Victoria 1900 Łany

Kolejka 10 - 20-21 października

Śląsk Reńska Wieś - Victoria 1900 Łany

LZS Lisięcice - Odrzanka Dziergowice

Porawie II Większyce - LZS Kotlarnia-Goszyce

Polonia Ściborzyce Wielkie - Start Bogdanowice

Orzeł Branice - Inter Mechnica

Sparta Zawiszyce - MGKS Baborów

FC Pilszcz - Zawisza Stara Kuźnia

Kolejka 11 - 27-28 października

Zawisza Stara Kuźnia - Śląsk Reńska Wieś

MGKS Baborów - FC Pilszcz

Inter Mechnica - Sparta Zawiszyce

Start Bogdanowice - Orzeł Branice

LZS Kotlarnia-Goszyce - Polonia Ściborzyce Wielkie

Odrzanka Dziergowice - Porawie II Większyce

Victoria 1900 Łany - LZS Lisięcice

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Śląsk Reńska Wieś - LZS Lisięcice

Porawie II Większyce - Victoria 1900 Łany

Polonia Ściborzyce Wielkie - Odrzanka Dziergowice

Orzeł Branice - LZS Kotlarnia-Goszyce

Sparta Zawiszyce - Start Bogdanowice

FC Pilszcz - Inter Mechnica

Zawisza Stara Kuźnia - MGKS Baborów

Kolejka 13 - 10-11 listopada

MGKS Baborów - Śląsk Reńska Wieś

Inter Mechnica - Zawisza Stara Kuźnia

Start Bogdanowice - FC Pilszcz

LZS Kotlarnia-Goszyce - Sparta Zawiszyce

Odrzanka Dziergowice - Orzeł Branice

Victoria 1900 Łany - Polonia Ściborzyce Wielkie

LZS Lisięcice - Porawie II Większyce


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl