Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Dwóch kolegów z juniorów Unii Racibórz zagrało naprzeciw siebie w Opolu [ZDJĘCIA] 

O kim mowa? Łukasz Moneta i Karol Wanat - przed kilkoma laty grali razem do jednej bramki, aby strzelać gole dla juniorów Unii Racibórz i LKS 1908 Nędza. W czwartek stanęli naprzeciw siebie w meczu 1/8 Pucharu Polski w meczu Ruch Zdzieszowice...

Porażki Włókniarza, Porawia, Chemika. 13 bramek w Baborowie [WYNIKI] 

Za nami weekendowe potyczki w niższych ligach na opolszczyźnie. Przedstawiamy wyniki drużyn z naszego regionu. Falstart zanotowały ekipy z Kietrza, Większyc oraz Kędzierzyna-Koźla. 

Trzynastka dla Baborowa nie tak pechowa 

Grad bramek obejrzeli kibice na inaugurację A klasy w Baborowie. 

Jest terminarz A klasy na Opolszczyźnie. Zobacz z kim zagra Twoja drużyna 

OZPN podał terminarz wszystkich grup A klasy. Przedstawiamy zestawienie w grupie VI. 

1. Rajd Baborowa: Będą utrudnienia na drogach 

Organizatorzy 1. Rajdu Baborowa opublikowali już mapy imprezy zaplanowanej na najbliższy weekend - piątkowy wieczór oraz sobotę (13-14 kwietnia). Zasady bezpieczeństwa oraz organizacji rajdów samochodowych sprawiają, że załogi będą rywalizować wyłącznie na zamkniętych oraz profesjonalnie zabezpieczonych odcinkach dróg, co oznacza,...

Dwóch kolegów z juniorów Unii Racibórz zagrało naprzeciw siebie w Opolu [ZDJĘCIA]  

O kim mowa? Łukasz Moneta i Karol Wanat - przed kilkoma laty grali razem do jednej bramki, aby strzelać gole dla juniorów Unii Racibórz i LKS 1908 Nędza. W czwartek stanęli naprzeciw siebie w meczu 1/8 Pucharu Polski w meczu Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa.

Raciborscy studenci zawitali w Baborowie 

Tym razem Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Specjalność Odnowa Biologiczna zawitali na XXVII BIEGU BABOROWA, który odbył się 23 maja.

[VIDEO] JP Telebim RLPS: Baborów bezlitosny w hicie kolejki  

W niedzielę w salach sportowych G3 i SP18 w Raciborzu rozegrano kolejne mecze Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Jednym ze spotkań był hit pomiędzy MUKS Jedynką Baborów i Nowinami.pl. Zobacz fragmenty meczu i to co powiedzieli po nim Mariusz Gomułka i Dawid Węgrzyn.

JP Telebim RLPS - Nowiny.pl wygrywają Puchar Ligi w Baborowie  

W sobotę 26 stycznia drużyny Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrały turniej o Puchar Ligi 2013/14.

[VIDEO] JP Telebim RLPS: Wygrana Lunatyków. Baborów wciąż liderem   

Zobacz fragmenty meczu Lunatyków z Nowinami w ramach Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W materiale wideo znajdują się także wypowiedzi zawodników po niedzielnych spotkaniach.

MUKS Jedynka Baborów nowym liderem JP Telebim RLPS 

Siatkarze z Baborowa pokonując Omertę 3:0 przy porażkach Nowiny.pl i JP Telebim 13 wyszli na prowadzenie w tabeli Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Sprawdź wyniki!

JP Telebim RLPS: W szóstej kolejce bez tie-breaków. Enter El-Bis wygrał walkowerem  

W salach sportowych SP 18 i G3 w Raciborzu rozegrano szóstą serię spotkań JP Telebim RLPS, czyli raciborskiej ligi piłki siatkowej. Zwycięstwa odniosły Nowiny.pl, AiR Team, JP Telebim 13, Lunatycy, MUKS Jedynka Baborów i Enter El-Bis Instal. Tym ostatnim punkty na konto wpadły bez wysiłku, bo VT Racibórz nie stawił się do gry. Zobacz...

JP Telebim RLPS: Nowiny.pl z kompletem zwycięstw 

W minioną niedzielę rozegrano IV kolejkę JP Telebim RLPS, Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Bezkonkurencyjna okazuje się drużyna Nowiny.pl, która tym razem łatwo pokonała Omertę 3:0. Na podium plasuje się także JP Telebim 13 i MUKS Jedynka Baborów.

JP Telebim RLPS: Nowiny.pl nadal przewodzą w tabeli - 100 zdjęć w galerii  

W niedzielę rozegrano III kolejkę JP Telebim RLPS - amatorskich rozgrywek siatkarzy. Zwycięstwa odniosły ekipy Nowiny.pl, JP Telebim 13, MUKS Jedynka Baborów, Omerty, Lunatyków i Złotnika Chrzanowskiego.

Nowiny.pl liderem 

W miniony weekend odbyła się druga kolejka JP Telebim RLPS, czyli Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Liderem tabeli jest zespół Nowiny.pl, który ma na koncie komplet zwycięstw, za nim również z dwoma wygranymi na koncie znajduje się JP Telebim 13, AiR Team i MUKS Jedynka Baborów.

Rozpoczęcie siedemnastego sezonu JP Telebim RLPS 

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem kolejnego sezonu zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny do udziału w rozgrywkach o mistrzostwo Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Lunatycy Der-Service zwycięzcami IV edycji Pucharu Ligi 

W sobotę 16 marca po niemal dwuletniej przerwie odbyła się czwarta edycja rozgrywek o Puchar Ligi.

Turniej o Puchar RLPS JP Telebim 

W przerwie między rozgrywkami o Mistrzostwo RLPS JP Telebim, amatorzy rozegrają w Baborowie turniej o Puchar Ligi.

Zobacz więcej