Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Powiat wodzisławski znalazł się na trasie Tour de Pologne

Już 6 sierpnia po drogach naszego powiatu przejadą kolarze uczestniczący w jubileuszowym 75. Tour de Pologne UCI World Tour - jednej z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez kolarskich na świecie.

Powiat wodzisławski znalazł się na trasie Tour de Pologne
Powiat Wodzisławski

Powiat wodzisławski znajduje się na trasie liczącego 139 kilometrów III etapu tegorocznego wyścigu, prowadzącej ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie do Zabrza, a starosta Ireneusz Serwotka zaproszony został do udziału w pracach komitetu honorowego tegorocznej edycji TdP UCI World Tour.

Kolarska elita przejedzie przez nasz powiat 6 sierpnia w godzinach późnopopołudniowych (ok. godz. 17:00).  Około godz. 17:15-17:20 kolarze opuszczą Jastrzębie-Zdrój i podążą ulicą Moszczeńską do Mszany. Kilka minut później planowane jest przecięcie skrzyżowania dróg wojewódzkich 930 i 933 w Mszanie i przejazd ul. Wolności w Połomi w kierunku Świerklan i dalej do Rybnika.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
piri 23.07.2018 20:10

Rybnik kolejny raz umiał sobie zapewnić bycie ważnym punktem na mapie wyścigu (premia lotna i premia górska). A Wodzisław... szkoda słów, jak zwykle