Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra wygrała z "Koziołkami" [ZDJĘCIA]

W ramach II kolejki raciborskiej B klasy w Rudzie Kozielskiej rozegrano mecz pomiędzy gospodarzami a Odrą Nieboczowy.

Odra wygrała z "Koziołkami" [ZDJĘCIA]

Zarówno "Koziołki" jak i zawodnicy z Nieboczów nie strzelili w pierwszej kolejce żadnego gola, dlatego też bezpośrednia konfrontacja była okazją do pierwszych zdobyczy bramkowych w sezonie. Pierwsi i jedyni uczynili to przyjezdni z Nieboczów. Na listę strzelców w 21. minucie wpisał się Krzysztof Michna. Ten sam zawodnik przed przerwą podszedł do rzutu karnego podyktowanego przez arbitra, ale strzał został obroniony przez golkipera "Koziołków" Szymona Kalembę. W drugiej części meczu gospodarze stracili zawodnika, po tym jak w 79. minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musiał Dawid Gieron. Odra w 88. minucie zdobyła swoją drugą bramkę w meczu i w sezonie. W końcowych minutach na listę strzelców wpisał się Marek Mnich. Odra Nieboczowy wygrała 2:0 i awansowała w tabeli. Zawodnicy z Rudy Kozielskiej po 180 minutach zmagań są bez zdobyczy bramkowej.

LKS Ruda Kozielska - Odra Nieboczowy 0:2 (0:1)

Krzysztof Michna 21., Marek Mnich 88.

Żółta kartka: Marek Mnich, Krzysztof Michna (obaj Odra) - Dawid Gieron (Ruda Kozielska)

Czerwona kartka: Dawid Gieron (79., Ruda Kozielska)

Ruda Kozielska: Szymon Kalemba - Marcin Adamiak, Andrzej Adamiak, Dawid Ganczorz (75. Zygmunt Kręcichwost), Dawid Gieron, Mateusz Kłoda (82. Rafał Musioł), Daniel Krawiec (88. Piotr Ficek), Adam Michalik, Oliwer Miera, Sebastian Sadło (60. Mateusz Chlubek), Łucjan Węglorz. Trener: Beniamin Miera.

Odra Nieboczowy: Łukasz Janeta - Andrzej Raszczyk (45. Łukasz Glenc), Aleksander Goralczyk (57. Marcin Ochojski), Szymon Kluczka, Mateusz Lazar (86. Sylwester Garbacik), Krzysztof Michna, Marek Mnich (90. Karol Solich), Janusz Piątek, Mirosław Stolorz, Seweryn Szryt (79. Marcin Pocialik), Wojciech Szyra. Trener: Andrzej Wodecki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].