Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
W Rudzie Kozielskiej jak w Krakowie. Pierwszy gol w trzeciej minucie [ZDJĘCIA] 

Już po raz 24 na boisku LKS Ruda Kozielska 1 stycznia po godzinie 12:00 spotkali się żonaci i kawalerowie, aby rozegrać noworoczny mecz.

Piłkarze z Rudy Kozielskiej rozpoczęli rok na sportowo 

Ponad 20 lat temu odbył się pierwszy mecz noworoczny w Rudzie Kozielskiej. W tym roku podtrzymano tą tradycję i tuż przed godziną 12.00 na boisko zaczęli przybywać chętni do grania, kibicowania i składania sobie życzeń. Po wystrzeleniu...

Opady gradu przerwały mecz Rudy Kozielskiej z Górkami Śląskimi [WIDEO] 

Przy zmiennych warunkach pogodowych toczył się niedzielny mecz raciborskiej B klasy (grupa II). Zajmująca po rundzie jesiennej dziewiąte miejsce LKS Ruda Kozielska wygrała ósmy mecz z rzędu i goni LKS Lyski. Obecnie zajmuje trzecią lokatę...

Kawalerowie kontra żonaci. Ruda Kozielska witała Nowy Rok w sportowym stylu 

Od 1995 roku w Rudzie Kozielskiej (gm. Kuźnia Raciborska) utrzymuje się piękna tradycja sportowego powitania Nowego Roku, przyciągając zarówno miejscowych, jak i sympatyków z różnych zakątków. Tegoroczne uroczystości nie odbiegały emocjami i entuzjazmem od poprzednich.

Kawalerzy kontra Żonaci. Kto wygrał? Nietypowy mecz noworoczny w Rudzie Kozielskiej 

Po raz 29 Koziołki i Przyjaciele zagrali mecz noworoczny Kawalerzy kontra Żonaci. W tym roku dopisała zarówno pogoda jak i zawodnicy oraz kibice. Po noworocznych życzeniach i symbolicznym toaście przyszła kolej na dużo zabawy, humoru, bramek czyli mecz.

Kasa na sport w Kuźni Raciborskiej rozdzielona 

Rozwój sportu amatorskiego na terenie gminy Kuźnia Raciborska – to tytuł konkursu, w ramach którego urząd miejski rozdzielił pieniądze w zakresie rozwoju sportu.

Trening Noworoczny w Rudzie Kozielskiej. Już po raz 27! [ZDJĘCIA]  

Tradycyjnie 1 stycznia tuż po godzinie 12 na boisko w Rudzie Kozielskiej wybiegły drużyny Kawalerów i Żonatych, aby odbyć Trening Noworoczny, czyli rozegranie meczu. Zawodnicy i działacze LKS Ruda Kozielska spotkali się tym samym w pierwszy dzień Nowego Roku już po raz 27.

LKS Ruda Kozielska przegrała w Pucharze Stulecia [RELACJA NA ŻYWO] 

Mecz II rundy Pucharu 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej pomiędzy występującą w raciborskiej C klasie Rudą Kozielską, a A klasowym Jastrząbem Bielszowice z Podokręgu Katowice.

Był taki mecz: LKS Tworków - LKS Ruda Kozielska [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Tworków - LKS Ruda Kozielska.

Był taki mecz: LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska.

Był taki mecz: LKS Ruda Kozielska - Naprzód 46 Zawada [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Ruda Kozielska - Naprzód 46 Zawada.

Był taki mecz: Stal Kuźnia Raciborska - LKS Ruda Kozielska [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Stal Kuźnia Raciborska - LKS Ruda Kozielska.

Był taki mecz: LKS Ruda Kozielska - LKS Buk Rudy [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS-u Ruda Kozielska z LKS-em Buk Rudy.

Był taki mecz: LKS Ruda Kozielska - LKS Chałupki [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS-u Ruda Kozielska z LKS-em Chałupki.

W Rudzie Kozielskiej rozegrano tradycyjny noworoczny mecz 

Jak nakazuje ponad dwudziestoletnia tradycja w Nowy Rok na boisku w Rudzie Kozielskiej odbyło się noworoczne spotkanie piłkarskie.

Kiedy większość zaleje pałę, oni będą grać w gałę 

Tradycyjnie 1 stycznia o godzinie 12:00 w Rudzie Kozielskiej zaplanowane jest rozegranie meczu noworocznego. 

Koziołki przerwały dobrą passę rezerw Czernicy [ZDJĘCIA]  

W raciborskiej C klasie po trzech kolejnych zwycięstwach rezerw Zameczku Czernica przyszło im w minioną sobotę przełknąć gorycz porażki. 

Wyjątkowy mecz w dziewiątej lidze [ZDJĘCIA]  

Mecz 7. kolejki raciborskiej C klasy (grupa II) pomiędzy LKS-em Ruda Kozielska, a LKS-em Adamowice był inny niż wszystkie.

GKS Walka Zabrze musiał powalczyć o zwycięstwo z rezerwami Ruchu Kozłów [ZDJĘCIA]  

W niedzielne południe PKS Ruch Kozłów podjął na swoim boisku wicelidera Zabrzańskiej B klasy - GKS Walkę Zabrze. Gospodarze po pół godzinie gry prowadzili 2:0. Pierwsza bramka dla Zabrza padła tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę. Druga część spotkania zdecydowanie należała do GKS-u, który zdobył jeszcze 3 gole. Wiarę...

W Rudzie Kozielskiej tradycja nieco słabsza niż zwykle [ZDJĘCIA]  

Już od przeszło 20 lat, w południe 1 stycznia na boisku w Rudzie Kozielskiej spotykają się piłkarze, działacze i sympatycy miejscowego LKS-u. Tradycja choć piękna to niestety zanika.

Zobacz więcej