Piątek, 21 września 2018

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

09.09.2018 19:31 | 0 komentarzy | (ak)

Podczas kilku minionych dni większość kibiców emocjonowała się nie tylko piątkowym meczem reprezentacji Polski, ale również rywalizacją swoich drużyn w niższych klasach rozgrywkowych. Sprawdź komplet ciekawych wyników, przetasowań w tabelach oraz zapowiedzi kolejnych spotkań.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki IX kolejki (08/09.09.2018)

  • Bytovia Bytów – Tyski Sport 4:1 (1:0)
  • Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz 1:3 (0:1)
  • Garbarnia Kraków – Raków Częstochowa 1:1 (1:1)

Uwaga! Inne mecze: GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn, Gieksa Katowice – Odra Opole, Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź, Termalica Nieciecza – Chojniczanka Chojnice, Stal Mielec – Wigry, Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice Suwałki zostały przełożone na 19.09.2018 roku.

Wynik zaległego meczu V kolejki (05.09.2018)

  • Warta Poznań – Bytovia Bytów 2:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa92014:5
2.Bytovia Bytów91819:10
3.Sandecja Nowy Sącz91812:6
4.Wigry Suwałki81412:10
5.Chojniczanka Chojnice81313:10
6.GKS Jastrzębie81210:9
7.Tyski Sport91213:13
8.Podbeskidzie B-B81111:10
9.Odra Opole81111:11
10.Puszcza Niepołomice8119:11
11.Stal Mielec8107:7
12.ŁKS Łódź8109:10
13.Chrobry Głogów894:6
14.Warta Poznań887:13
15.Stomil Olsztyn776:7
16.Gieksa Katowice875:8
17.Garbarnia Kraków966:17
18.Termalica Nieciecza8510:15

Zapowiedź X kolejki (14/16.09.2018)

Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź (pt 18:00), Wigry Suwałki – Warta Poznań (pt 18:00), Odra Opole – Termalica Nieciecza (pt 19:00), Chrobry Głogów – Gieksa Katowice (pt 19:00), Tyski Sport – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 12:45), GKS Jastrzębie – Garbarnia Kraków (sb 15:00), Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn (sb 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Bytovia Bytów (sb 19:10), Raków Częstochowa – Stal Mielec (nd 12:30).


II liga (PZPN)

Wyniki IX kolejki (08/11.09.2018)

  • Siarka Tarnobrzeg – ROW Rybnik 0:2 (0:2)
  • GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 2:1 (0:0)
  • Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola 3:2 (1:0)
  • Widzew Łódź – Górnik Łęczna 3:0 (1:0)
  • Pogoń Siedlce – Resovia Rzeszów 1:3 (1:2)
  • Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg 3:0 (2:0)
  • Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)
  • Ruch Chorzów – Znicz Pruszków (wt 19:20)
  • Błękitni Stargard – Elana Toruń (mecz przełożony na 19.09.2018, śr 17:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Olimpia Grudziądz91916:5
2.Widzew Łódź91816:8
3.Radomiak Radom91716:3
4.GKS Bełchatów91714:6
5.Siarka Tarnobrzeg91711:7
6.Elana Toruń81512:6
7.Górnik Łęczna91215:16
8.Gryf  Wejherowo91213:18
9.Ruch Chorzów81111:10
10.Znicz Pruszków81112:13
11.Błękitni Stargard8117:8
12.Stal Stalowa Wola9109:12
13.Pogoń Siedlce9913:14
14.Resovia Rzeszów9911:13
15.ROW Rybnik999:12
16.Rozwój Katowice967:17
17.Skra Częstochowa967:19
18.Olimpia Elbląg962:14

Zapowiedź X kolejki (15/16.09.2018)

Rozwój Katowice – Olimpia Grudziądz (sb 15:00), Elana Toruń – Pogoń Siedlce (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (sb 16:00), Resovia Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg (sb 16:00), ROW Rybnik – Radomiak Radom (sb 17:00), Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg (sb 18:00), Znicz Pruszków – GKS Bełchatów (sb 19:00), Widzew Łódź – Błękitni Stargard (sb 19:10), Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa (nd 16:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki VI kolejki (08/09.09.2018)

  • Unia Racibórz – Decor Bełk 1:1 (0:0)
  • Dąb Gaszowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:1 (1:1)
  • Radziechowy-Wieprz – Płomień Połomia 5:0 (1:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:3 (0:0)
  • Czaniec – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
  • Wilki Wilcza – Goczałkowice 3:4 (0:1)
  • Polonia Łaziska Górne – Drzewiarz Jasienica 2:2 (1:1)
  • Tyski Sport II – Kuźnia Ustroń 1:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec61513:4
2.Decor Bełk61312:9
3.Kuźnia Ustroń61210:5
4.Tyski Sport II61112:7
5.Drzewiarz Jasienica61110:5
6.Unia Racibórz6106:3
7.Dąb Gaszowice6108:6
8.Czechowice-Dziedzice6911:8
9.Podbeskidzie B-B II6811:13
10.Goczałkowice668:9
11.Polonia Łaziska Górne664:5
12.Radziechowy-Wieprz658:7
13.Odra Centrum Wodzisław Śl.657:7
14.Wilki Wilcza6410:13
15.Spójnia Landek622:11
16.Płomień Połomia612:22

Zapowiedź VII kolejki (15/16.09.2018)

Unia Racibórz – Czechowice-Dziedzice (sb 16:00), Płomień Połomia – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Decor Bełk (sb 16:00), Spójnia Landek – Radziechowy-Wieprz (sb 16:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Wilki Wilcza (sb 16:30), Tyski Sport II – Goczałkowice (nd 11:00), Kuźnia Ustroń – Czaniec (nd 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Polonia Łaziska Górne (nd 16:00).