Piątek, 24 maja 2019

imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

Naprzód Borucin i KTS Gliwice pewnie wygrały swoje mecze [WYNIKI]

23.09.2018 11:58 | 0 komentarzy | dud

W 3. kolejce rozgrywek II ligi tenisa stołowego swoje spotkania wygrały ekipy Naprzodu Borucin oraz KTS Gliwice. MUKS Jedynka Pszów oraz TS Kuźnia Martex Rybnik przegrały swoje pojedynki. 

Naprzód Borucin i KTS Gliwice pewnie wygrały swoje mecze [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wyniki:

UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3

  • Baran Sebastian - Stecyszyn Jakub 0:3 (8:11, 4:11, 4:11)
  • Myszewski Adrian - Zwoliński Mariusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:1)
  • Baran Sebastian - Zwoliński Mariusz 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11)
  • Myszewski Adrian -Stecyszyn Jakub 3:0 (12:10, 11:8, 11:6)
  • Eliasz Adrian - Gumiński Krzysztof 3:1 (11:8, 11:4, 6:11, 11:7)
  • Korzec Przemysław - Prudel Leszek 3:2 (9:11, 11:5, 6:11, 14:12, 13:11)
  • Eliasz Adrian - Prudel Leszek 3:0 (11:6, 13:11, 12:10)
  • Korzec Przemysław - Gumiński Krzysztof 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:4)
  • Baran Sebastian / Struś Piotr - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 6:11)
  • Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 3:0 (11:9, 11:4, 11:7)

LZS BLYSS Kujakowice - KTS Gliwice 3:7

  • Załuski Jakub - Kwodawski Bartosz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
  • Głuszek Wojciech - Steuer Dariusz 3:2 (12:10, 12:10, 6:11, 9:11, 11:8)
  • Galas Michał - Kądziela Marek 1:3 (11:4, 5:11, 8:11, 5:11)
  • Płóciennik Marek - Lubaś Sebastian 1:3 (11:4, 8:11, 8:11, 11:13)
  • Załuski Jakub - Kądziela Marek 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 9:11)
  • Głuszek Wojciech - Lubaś Sebastian 2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 11:8, 4:11)
  • Galas Michał - Kwodawski Bartosz 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 5:11)
  • Kleszcz Krzesimir - Steuer Dariusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
  • Załuski Jakub / Galas Michał - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 2:3 (6;11, 11:9, 9:11, 11;2, 10;12)
  • Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 2:3 (11:5, 10:12, 5;11, 11:7, 8:11)

KS Naprzód Borucin - LZS Odra Kąty Opolskie 7:3

  • Michael Daniel - Pacek Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 11:4)
  • Dworakowski Rafał - Burkacki Mateusz 3:0 (13:11, 12:10, 11:6)
  • Michael Daniel - Burkacki Mateusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:2)
  • Dworakowski Rafał - Pacek Paweł 3:1 (13:11, 11:5, 8:11, 11:9)
  • Marek Ciemiega - Pacek Krzysztof 3:0 (13:11, 11:6, 11:5)
  • Piecowski Mirosław - Iwaniuk Grzegorz 2:3 (6:11, 13:11, 3:11, 11:7, 9:11)
  • Marek Ciemiega - Iwaniuk Grzegorz 0:3 (9:11, 7:11, 7:11)
  • Piecowski Mirosław - Pacek Krzysztof 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
  • Marek Ciemiega / Dworakowski Rafał - Bąk Sebastian / Burkacki Mateusz 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 10:12)
  • Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Pacek Krzysztof / Iwaniuk Grzegorz 3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 11:9)

UKTS Sokół I Orzesze - MUKS Jedynka Pszów 8:2 

brak danych


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl