Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jaszek i Kaletka z kolejnymi trafieniami

Dżesika Jaszek strzeliła dwie bramki Olimpii Szczecin, a Nikol Kaletka zdobyła gola w spotkaniu z Mitechem Żywiec.

Jaszek i Kaletka z kolejnymi trafieniami
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Jaszek pierwszego gola zdobyła już w pierwszej minucie spotkania, a drugiego na początku drugiej części gry. Jej drużyna Czarni Sosnowiec wygrała aż 7:1 z Olimpią Szczecin. Sosnowiczanki znajdują się na trzeciej pozycji ze stratą trzech punktów do Górnika Łęczna. Jaszek ma na koncie pięć bramek.

Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 7:1 (2:0)

Dżesika Jaszek 1., 53., Martyna Wiankowska 27., Marta Cichosz 49., Patrycja Matla 55., Patrícia Hmírová 72., 90. - Natalija Hryb 90.

Kaletka również otworzyła wynik w spotkaniu Mitechu Żywiec z Medykiem Konin. To siódme trafienie w tym sezonie tej zawodniczki. Jej zespół wygrał 4:1 i w tabeli zajmuje drugie miejsce, dwa punkty za Górnikiem Łęczna.

Mitech Żywiec - Medyk Konin 1:4 (1:1)

Patrycja Biegun 23. - Nikol Kaletka 7., Natalia Chudzik 48., Gabija Gedgaudaitė 55., Dominika Kopińska 68.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].