Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Nikol Kaletka w pierwszym składzie reprezentacji Polski 

Pochodząca z Grzędzina piłkarka zagrała w meczu reprezentacji Polski z Argentyną.

Nikol Kaletka zagrała w reprezentacji Polski 

Pochodząca z Grzędzina piłkarka zagrała w meczu reprezentacji Polski z Marokiem.

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka powołane do reprezentacji Polski 

Ewelina Kamczyk oraz Nikol Kaletka znalazły się w kadrze reprezentacji Polski kobiet na turniej towarzyski Pinatar Cup, który zostanie rozegrany w Hiszpanii w dniach 16-22 lutego. 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w reprezentacji Polski 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka wystąpiły w meczu reprezentacja Polski kobiet przeciwko zespołowi Belgii. 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w reprezentacji Polski 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka wystąpiły w meczu reprezentacja Polski kobiet przeciwko zespołowi Kosowa. 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w reprezentacji Polski 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w meczu reprezentacji Polski przeciwko Albanii. 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka powołane do reprezentacji Polski 

Trenerka reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon ogłosiła kadrę na mecze eliminacji do mistrzostw świata z Norwegią (21 października, godz. 19:15, Łódź) oraz Albanią (26 października, godz. 19:45, Tychy).

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w reprezentacji Polski  

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka wystąpiły w meczu reprezentacja Polski kobiet przeciwko zespołowi Armenii. 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka powołane do reprezentacji Polski 

Trenerka reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon ogłosiła kadrę na mecze eliminacji do mistrzostw świata z Belgią (17 września, godz. 19:00, Gdańsk) i Armenią (21 września, godz. 17:30, Erewan).

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka powołane do reprezentacji Polski 

Selekcjonerka reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon powołała kadrę na mecze towarzyskie z Finlandią (11 czerwca) i Czechami (14 czerwca). 

Kamczyk i Kaletka zagrały w meczu kadry 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w meczu reprezentacji Polski przeciwko Szwecji. 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka powołane na mecz ze Szwecją 

Selekcjoner kobiecej reprezentacji Polski Nina Patalon powołała siedem zawodniczek z lig zagranicznych i szesnaście z polskich klubów na towarzyski mecz ze Szwecją, który odbędzie się we wtorek, 13 kwietnia o godz. 18:30 na stadionie Widzewa w Łodzi. Wśród powołanych znalazło się miejsce dla piłkarki z Krzyżanowic - Eweliny Kamczyk...

Nikol Kaletka w nowym klubie 

Pochodząca z Grzędzina piłkarka zmieniła barwy klubowe, ale nadal pozostanie w ekstralidze kobiet. Kaletka przeszła z Medyka Konin do Czarnych Sosnowiec. 

TS ROW Rybnik zagra z Medykiem Konin 

14 listopada 2019 roku w siedzibie PZPN odbyło się losowanie par IV etapu rozgrywek o Puchar Polski kobiet w sezonie 2019/2020.

Kamczyk i Kaletka powołane na mecz z Hiszpanią 

12 listopada kobieca reprezentacja Polski zagra w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy z Hiszpanią.

Gol Dżesiki Jaszek 

W weekend 26-27 października rozegrana została 10. kolejka Ekstraligi kobiet.

Kamczyk i Kaletka z kolejnymi bramkami 

W weekend rozegrano 9. kolejkę ekstraligi kobiet. Na listę strzelczyń wpisały się piłkarki pochodzące z naszego regionu.

Zobacz więcej