SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie tym razem bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań. ROW Rybnik pokonał renomowany Ruch Chorzów. Dekor Bełk wreszcie się przełamał, natomiast Unia Racibórz i Odra Centrum Wodzisław Śląski tylko częściowo zrealizowały swój plan. Dąb Gaszowice oraz Płomień Połomia dostały sromotne lanie. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek, a nawet sensacyjnych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki IX kolejki (29.09/03.10.2018)
- Rymer Rybnik – Unia Książenice 3:2 (0:1)
- Pierwszy Chwałowice – Zameczek Czernica 0:1 (0:1)
- Naprzód Lipiny – Czerwionka 1:1 (1:0)
- Przyszłość Ciochowice – Czarni Pyskowice 5:1 (1:0)
- Rachowice – Orzeł Mokre 1:1 (0:0)
- Tęcza Wielowieś – Naprzód Rydułtowy 5:0 (2:0)
- Sośnica Gliwice – Jedność Przyszowice 4:4 (3:2)
- ROW Rybnik II – Piast Gliwice II (śr 15:30)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Książenice | 9 | 24 | 34:10 |
2. | Rymer Rybnik | 9 | 22 | 21:10 |
3. | Piast Gliwice II | 8 | 20 | 26:7 |
4. | Jedność Przyszowice | 9 | 18 | 33:16 |
5. | Sośnica Gliwice | 9 | 14 | 19:18 |
6. | Tęcza Wielowieś | 9 | 13 | 18:19 |
7. | Pierwszy Chwałowice | 9 | 12 | 20:16 |
8. | Orzeł Mokre | 9 | 12 | 21:20 |
9. | Czerwionka | 9 | 12 | 16:21 |
10. | Rachowice | 9 | 11 | 14:16 |
11. | Zameczek Czernica | 9 | 10 | 13:15 |
12. | Naprzód Lipiny | 9 | 8 | 9:32 |
13. | ROW Rybnik II | 8 | 7 | 16:16 |
14. | Czarni Pyskowice | 9 | 7 | 11:24 |
15. | Naprzód Rydułtowy | 9 | 5 | 15:34 |
16. | Przyszłość Ciochowice | 9 | 4 | 8:20 |
Zapowiedź X kolejki (06.10.2018)
Unia Książenice – ROW Rybnik II (sb 15:00), Naprzód Rydułtowy – Pierwszy Chwałowice (sb 15:00), Zameczek Czernica – Rachowice (sb 15:00), Czerwionka – Jedność Przyszowice (sb 15:00), Orzeł Mokre – Rymer Rybnik (sb 15:00), Czarni Pyskowice – Sośnica Gliwice (sb 15:00), Naprzód Lipiny – Tęcza Wielowieś (sb 15:00), Piast Gliwice II – Przyszłość Ciochowice (sb 16:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Wyniki IX kolejki (29/30.09.2018)
- Czarni Gorzyce – Nędza 2:4 (1:2)
- Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Czyżowice 1:2 (0:1)
- Granica Ruptawa – Rafako Racibórz 5:3 (3:1)
- Kornowac – Naprzód Borucin 1:3 (0:0)
- Naprzód Syrynia – Unia Turza Śląska 2:5 (2:2)
- Silesia Lubomia – Krzyżanowice 3:2 (1:1)
- Przyszłość Rogów – Polonia Marklowice 0:3 (0:2)
- Forteca Świerklany – Odra Wodzisław Śląski 0:4 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Turza Śląska | 9 | 27 | 33:6 |
2. | Odra Wodzisław Śląski | 9 | 25 | 33:5 |
3. | Naprzód Borucin | 9 | 18 | 22:10 |
4. | Forteca Świerklany | 9 | 18 | 21:14 |
5. | Nędza | 9 | 16 | 28:25 |
6. | Silesia Lubomia | 9 | 16 | 15:16 |
7. | Czarni Gorzyce | 9 | 15 | 17:16 |
8. | Granica Ruptawa | 9 | 14 | 23:17 |
9. | Naprzód Czyżowice | 9 | 13 | 20:22 |
10. | Gwiazda Skrzyszów | 9 | 11 | 9:11 |
11. | Krzyżanowice | 9 | 10 | 14:13 |
12. | Naprzód Syrynia | 9 | 10 | 14:23 |
13. | Polonia Marklowice | 9 | 8 | 7:17 |
14. | Kornowac | 9 | 3 | 15:33 |
15. | Przyszłość Rogów | 9 | 3 | 12:33 |
16. | Rafako Racibórz | 9 | 1 | 7:29 |
Zapowiedź X kolejki (06/07.10.2018)
Nędza – Polonia Marklowice (sb 15:00), Krzyżanowice – Naprzód Syrynia (sb 15:00), Rafako Racibórz – Forteca Świerklany (sb 15:00), Naprzód Czyżowice – Granica Ruptawa (sb 15:00), Czarni Gorzyce – Gwiazda Skrzyszów (sb 15:00), Naprzód Borucin – Silesia Lubomia (nd 15:00), Unia Turza Śląska – Przyszłość Rogów (nd 15:00), Odra Wodzisław Śląski – Kornowac (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (29/30.09.2018)
- Nowa Wieś – Tworków 1:3 (0:2)
- Rudy – Brzezie 3:1 (1:1)
- Studzienna – Pawłów 3:1 (1:0)
- Krzanowice – Zawada 12:1 (4:0)
- Lyski – Kuźnia Raciborska 1:2 (0:0)
- Pszów – Zawada Książęca 0:3 (0:0)
- Raszczyce – Pietrowice Wielkie 1:1 (1:0)
- Kobyla – Chałupki 4:2 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 9 | 27 | 40:10 |
2. | Krzanowice | 9 | 24 | 37:11 |
3. | Studzienna | 9 | 22 | 28:10 |
4. | Rudy | 9 | 19 | 22:11 |
5. | Kobyla | 9 | 17 | 28:27 |
6. | Kuźnia Raciborska | 9 | 17 | 19:18 |
7. | Nowa Wieś | 9 | 16 | 37:15 |
8. | Pietrowice Wielkie | 9 | 12 | 15:16 |
9. | Pawłów | 9 | 11 | 26:19 |
10. | Brzezie | 9 | 11 | 14:16 |
11. | Zawada Książęca | 9 | 9 | 15:23 |
12. | Pszów | 9 | 6 | 9:23 |
13. | Lyski | 9 | 5 | 15:24 |
14. | Raszczyce | 9 | 5 | 11:26 |
15. | Chałupki | 9 | 4 | 13:27 |
16. | Zawada | 9 | 1 | 9:62 |
Zapowiedź X kolejki (06/07.10.2018)
Kuźnia Raciborska – Rudy (sb 15:00), Pawłów – Lyski (sb 15:00), Pietrowice Wielkie – Kobyla (sb 15:00), Zawada Książęca – Krzanowice (sb 15:00), Nowa Wieś – Studzienna (sb 15:00), Zawada – Raszczyce (sb 15:00), Brzezie – Pszów (nd 15:00), Tworków – Chałupki (nd 15:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (29/30.09.2018)
- Radlin – Boguszowice 4:0 (1:0)
- Jejkowice – Łaziska 0:1 (0:0)
- Orzepowice – Gotartowice 10:0 (4:0)
- Radziejów-Popielów – Dębieńsko 3:1 (1:0)
- Żory – Niewiadom 1:4 (0:0)
- Bełk II – Kamień 7:1 (4:0)
- Baranowice – Ochojec 1:5 (0:4)
- Szczejkowice – Wilchwy 0:6 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wilchwy | 9 | 24 | 40:8 |
2. | Radziejów-Popielów | 9 | 24 | 24:12 |
3. | Niewiadom | 9 | 21 | 27:8 |
4. | Łaziska | 9 | 21 | 19:10 |
5. | Orzepowice | 9 | 16 | 31:16 |
6. | Radlin | 9 | 16 | 21:18 |
7. | Szczejkowice | 9 | 15 | 24:26 |
8. | Ochojec | 9 | 14 | 20:11 |
9. | Żory | 9 | 12 | 19:18 |
10. | Jejkowice | 9 | 11 | 21:15 |
11. | Baranowice | 9 | 11 | 18:21 |
12. | Bełk II | 9 | 8 | 21:21 |
13. | Boguszowice | 9 | 7 | 17:31 |
14. | Gotartowice | 9 | 4 | 7:32 |
15. | Dębieńsko | 9 | 3 | 9:36 |
16. | Kamień | 9 | 3 | 8:43 |
Zapowiedź X kolejki (06/07.10.2018)
Ochojec – Kamień (sb 15:00), Łaziska – Bełk II (sb 15:00), Boguszowice – Jejkowice (sb 15:00), Niewiadom – Orzepowice (sb 15:00), Wilchwy – Żory (sb 15:00), Baranowice – Szczejkowice (sb 15:00), Dębieńsko – Radlin (nd 15:00), Gotartowice – Radziejów-Popielów (nd 15:00).