SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie tym razem bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań. ROW Rybnik pokonał renomowany Ruch Chorzów. Dekor Bełk wreszcie się przełamał, natomiast Unia Racibórz i Odra Centrum Wodzisław Śląski tylko częściowo zrealizowały swój plan. Dąb Gaszowice oraz Płomień Połomia dostały sromotne lanie. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek, a nawet sensacyjnych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (29/30.09.2018)
- Owsiszcze – Bełsznica 1:0 (0:0)
- Gamów – Rogów II 2:0 (1:0)
- Adamowice – Gorzyce II 4:3 (2:1)
- Ocice Racibórz – Nieboczowy 2:6 (1:1)
- Krzyżkowice – Ruda Kozielska 2:1 (2:0)
- Zabełków – Markowice 1:1 (0:1)
- Buków – Grzegorzowice 1:1 (0:1)
- Gaszowice II – Górki Śląskie II 2:1 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nieboczowy | 9 | 23 | 21:6 |
2. | Markowice | 9 | 20 | 27:5 |
3. | Górki Śląskie | 9 | 19 | 26:8 |
4. | Krzyżkowice | 9 | 17 | 15:11 |
5. | Owsiszcze | 9 | 16 | 14:11 |
6. | Adamowice | 9 | 13 | 20:19 |
7. | Gamów | 9 | 13 | 17:21 |
8. | Grzegorzowice | 9 | 12 | 16:14 |
9. | Gaszowice II | 9 | 12 | 19:20 |
10. | Bełsznica | 9 | 11 | 14:18 |
11. | Ruda Kozielska | 9 | 10 | 15:17 |
12. | Buków | 9 | 10 | 16:20 |
13. | Zabełków | 9 | 9 | 12:17 |
14. | Gorzyce II | 9 | 9 | 20:28 |
15. | Rogów II | 9 | 6 | 7:27 |
16. | Ocice Racibórz | 9 | 4 | 9:26 |
Zapowiedź X kolejki (06/07.10.2018)
Górki Śląskie – Zabełków (sb 15:00), Ocice Racibórz – Gaszowice II (sb 15:00), Bełsznica – Nieboczowy (sb 15:00), Grzegorzowice – Owsiszcze (sb 15:00), Rogów II – Buków (sb 15:00), Krzyżkowice – Gamów (sb 15:00), Markowice – Adamowice (nd 15:00), Ruda Kozielska – Gorzyce II (nd 15:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (29/30.09.2018)
- Rowień – Godów 1:3 (0:1)
- Krostoszowice – Szeroka 2:2 (2:1)
- Mszana – Szczerbice 2:1 (0:1)
- Grabownia-Golejów – Połomia II 2:1 (1:1)
- Kokoszyce – Czuchów 4:2 (1:1)
- Palowice – Gołkowice 5:1 (2:0)
- Jankowice – Stanowice 10:2 (6:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Palowice | 7 | 18 | 25:9 |
2. | Grabownia-Golejów | 7 | 18 | 21:9 |
3. | Połomia II | 7 | 13 | 20:14 |
4. | Mszana | 7 | 13 | 17:14 |
5. | Czuchów | 7 | 13 | 21:20 |
6. | Rowień | 7 | 12 | 11:13 |
7. | Jankowice | 7 | 11 | 24:18 |
8. | Krostoszowice | 7 | 11 | 14:13 |
9. | Kokoszyce | 7 | 9 | 13:14 |
10. | Szczerbice | 7 | 8 | 16:17 |
11. | Godów | 7 | 8 | 10:13 |
12. | Szeroka | 7 | 7 | 16:14 |
13. | Gołkowice | 7 | 0 | 8:26 |
14. | Stanowice | 7 | 0 | 12:34 |
Zapowiedź VIII kolejki (06/07.10.2018)
Palowice – Grabownia-Golejów (sb 15:00), Godów – Gołkowice (sb 15:00), Czuchów – Rowień (sb 15:00), Stanowice – Kokoszyce (sb 15:00), Mszana – Jankowice (sb 15:00), Połomia II – Krostoszowice (nd 14:00), Szczerbice – Szeroka (nd 15:00).
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (29/30.09.2018)
- Cyprzanów – Olza 1:1 (1:0)
- Pietraszyn – Owsiszcze II 1:2 (0:1)
- Tworków II – Bojanów 3:0 (2:0)
- Czyżowice II – Bolesław 11:2 (6:1)
- Wojnowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice II | 5 | 15 | 37:9 |
2. | Tworków II | 6 | 13 | 13:9 |
3. | Wojnowice | 5 | 10 | 10:8 |
4. | Cyprzanów | 5 | 10 | 11:11 |
5. | Owsiszcze II | 6 | 9 | 11:9 |
6. | Bolesław | 6 | 6 | 16:21 |
7. | Olza | 5 | 4 | 10:11 |
8. | Pietraszyn | 5 | 1 | 6:20 |
9. | Bojanów | 5 | 1 | 7:23 |
Zapowiedź VII kolejki (06/07.10.2018)
Wojnowice – Tworków II (sb 15:00), Owsiszcze II – Czyżowice II (nd 14:00), Bojanów – Cyprzanów (nd 15:00), Olza – Pietraszyn (nd 15:00), Bolesław – pauza.
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (29/30.09.2018)
- Siedliska – Dzimierz 0:2 (0:1)
- Pstrążna – Studzienna II 0:0
- Rzuchów – Kornowac II 4:0 (3:0)
- Babice – pauza
- Płonia Racibórz – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rzuchów | 4 | 10 | 13:2 |
2. | Dzimierz | 4 | 10 | 14:4 |
3. | Płonia Racibórz | 5 | 8 | 12:10 |
4. | Kornowac II | 5 | 7 | 9:9 |
5. | Studzienna II | 5 | 5 | 6:9 |
6. | Pstrążna | 4 | 4 | 16:9 |
7. | Babice | 4 | 3 | 8:15 |
8. | Siedliska | 5 | 3 | 4:24 |
Zapowiedź VII kolejki (06.10.2018)
Babice – Siedliska (sb 15:00), Dzimierz – Rzuchów (sb 15:00), Kornowac II – Pstrążna (sb 15:00), Studzienna II – pauza, Płonia Racibórz – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (29/30.09.2018)
- Polaris Żory – Chwałęcice 5:0 (2:0)
- Kleszczów – Rymer Rybnik II 8:1 (4:0)
- Zwonowice – Rój 7:4 (4:0)
- Skrbeńsko – Jastrzębie-Bzie 7:3 (3:3)
- Krostoszowice II – Radziejów-Popielów II 1:2 (1:1)
- Czerwionka II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kleszczów | 6 | 15 | 27:9 |
2. | Skrbeńsko | 6 | 13 | 22:10 |
3. | Polaris Żory | 6 | 12 | 22:10 |
4. | Zwonowice | 6 | 10 | 31:18 |
5. | Rymer Rybnik II | 5 | 9 | 13:16 |
6. | Czerwionka II | 5 | 7 | 14:12 |
7. | Jastrzębie-Bzie | 5 | 7 | 12:14 |
8. | Rój | 5 | 4 | 13:19 |
9. | Radziejów-Popielów II | 5 | 4 | 4:13 |
10. | Krostoszowice II | 6 | 3 | 13:31 |
11. | Chwałęcice | 5 | 3 | 8:27 |
Zapowiedź VII kolejki (06/07.10.2018)
Radziejów-Popielów II – Polaris Żory (sb 15:00), Rymer Rybnik II – Krostoszowice II (sb 15:00), Rój – Kleszczów (sb 15:00), Chwałęcice – Czerwionka II (nd 15:00), Jastrzębie-Bzie – Zwonowice (nd 15:00), Skrbeńsko – pauza.
Puchar Polski (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź meczów ćwierćfinałowych (03.10.2018)
GKS Jastrzębie (A1) – Odra Centrum Wodzisław Śląski (śr 15:30), Unia Książenice – Decor Bełk (śr 15:30), Czerwionka – Płomień Połomia (śr 15:30), Gwiazda Skrzyszów – Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 17.10.2018, śr 15:00).