środa, 17 października 2018

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

07.10.2018 20:32 | 0 komentarzy | (ak)

Jesienna aura jest łaskawa dla piłkarzy i pozwala w dobrych warunkach rozgrywać kolejne mecze ligowe. Rywalizacja o każdą pozycję jest bardzo ciekawa, dlatego warto na bieżąco śledzić rezultaty i przetasowania w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (05/06.10.2018)

  • Bytovia Bytów – GKS Jastrzębie 1:2 (0:0)
  • Stal Mielec – Odra Opole 1:1 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Gieksa Katowice 0:1 (0:1)
  • Tyski Sport – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 0:0
  • ŁKS Łódź – Wigry Suwałki 2:1 (1:0)
  • Warta Poznań – Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:1)
  • Garbarnia Kraków – Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
  • Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice 2:2 (2:1)

Wynik zaległego meczu I kolejki (03.10.2018)

  • Stomil Olsztyn – Warta Poznań 0:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa132819:7
2.Sandecja Nowy Sącz132415:8
3.ŁKS Łódź132116:11
4.Chojniczanka Chojnice132121:17
5.Chrobry Głogów132113:10
6.Bytovia Bytów132023:16
7.GKS Jastrzębie132015:13
8.Odra Opole131922:17
9.Puszcza Niepołomice131916:18
10.Podbeskidzie B-B131719:16
11.Wigry Suwałki131715:19
12.Stal Mielec131511:11
13.Tyski Sport131415:17
14.Warta Poznań131410:17
15.Gieksa Katowice131210:15
16.Termalica Nieciecza131218:25
17.Stomil Olsztyn131010:16
18.Garbarnia Kraków1399:24

Zapowiedź XIV kolejki (13.10.2018)

Wigry Suwałki – Tyski Sport (sb 16:00), Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów (sb 17:00), Chrobry Głogów – Stal Mielec (sb 17:00).

Uwaga! Inne mecze: GKS Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała, Odra Opole – Warta Poznań, Gieksa Katowice – Garbarnia Kraków, Raków Częstochowa – ŁKS Łódź, Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz, Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn zostały przełożone na 24.10.2018 roku.


II liga (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (06/07.10.2018)

  • GKS Bełchatów – ROW Rybnik 1:0 (0:0)
  • Ruch Chorzów – Resovia Rzeszów 5:1 (3:1)
  • Rozwój Katowice – Znicz Pruszków 1:3 (1:2)
  • Skra Częstochowa – Elana Toruń 1:2 (1:2)
  • Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna 4:0 (0:0)
  • Radomiak Radom – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 3:2 (2:1)
  • Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard 0:1 (0:0)
  • Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo 1:2 (1:0)

Wynik zaległego meczu XII kolejki (01.10.2018)

  • Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz 4:2 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Widzew Łódź133026:10
2.Elana Toruń132823:11
3.Olimpia Grudziądz132322:13
4.GKS Bełchatów132317:9
5.Radomiak Radom132124:8
6.Znicz Pruszków132019:17
7.Górnik Łęczna131921:23
8.Siarka Tarnobrzeg131813:17
9.Ruch Chorzów131720:16
10.Stal Stalowa Wola131719:20
11.Błękitni Stargard131714:16
12.Gryf  Wejherowo131616:22
13.ROW Rybnik131412:15
14.Resovia Rzeszów131317:25
15.Pogoń Siedlce131217:21
16.Skra Częstochowa131111:23
17.Rozwój Katowice131013:25
18.Olimpia Elbląg13108:21

Zapowiedź XIV kolejki (13/14.10.2018)

ROW Rybnik – Olimpia Grudziądz (sb 15:00), Elana Toruń – Ruch Chorzów (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice (sb 15:00), Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg (sb 15:00), Resovia Rzeszów – GKS Bełchatów (sb 15:00), Błękitni Stargard – Radomiak Radom (sb 15:00), Górnik Łęczna – Znicz Pruszków (sb 18:00), Widzew Łódź – Skra Częstochowa (sb 19:10), Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki X kolejki (06/07.10.2018)

  • Decor Bełk – Wilki Wilcza 3:0 (1:0)
  • Dąb Gaszowice – Goczałkowice 0:2 (0:1)
  • Czaniec – Unia Racibórz 3:0 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:0
  • Drzewiarz Jasienica – Spójnia Landek 2:1 (1:0)
  • Polonia Łaziska Górne – Kuźnia Ustroń 1:3 (0:0)
  • Tyski Sport II – Czechowice-Dziedzice 1:3 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Płomień Połomia 2:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec102522:5
2.Drzewiarz Jasienica102323:7
3.Decor Bełk102018:13
4.Kuźnia Ustroń101920:9
5.Tyski Sport II101619:15
6.Czechowice-Dziedzice101616:12
7.Polonia Łaziska Górne101513:8
8.Unia Racibórz101410:9
9.Radziechowy-Wieprz101310:7
10.Podbeskidzie B-B II101116:22
11.Wilki Wilcza101013:18
12.Dąb Gaszowice101010:22
13.Goczałkowice10911:16
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.10811:12
15.Spójnia Landek1055:18
16.Płomień Połomia1048:32

Zapowiedź XI kolejki (13/14.10.2018)

Unia Racibórz – Radziechowy-Wieprz (sb 15:00), Płomień Połomia – Decor Bełk (sb 15:00), Wilki Wilcza – Tyski Sport II (sb 15:00), Kuźnia Ustroń – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Polonia Łaziska Górne – Goczałkowice (sb 15:00), Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Dąb Gaszowice (sb 15:30), Czechowice-Dziedzice – Czaniec (nd 15:00).