Czwartek, 18 października 2018

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Concordia powiększa przewagę, nowi liderzy w B i C klasie

08.10.2018 20:30 | 0 komentarzy | adi

Concordia Knurów ma już pięć punktów przewagi nad wiceliderem w zabrzańskiej A klasie. W B klasie jedno "oczko" przewagi ma Walka Zabrze. W C klasie liderem jest Ślązak Bycina.

Concordia powiększa przewagę, nowi liderzy w B i C klasie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki XI kolejki (6-7.10.2018)

  • Gwarek Zabrze - ŁTS Łabędy 0:1
  • Naprzód Żernica - Ruch Kozłów 3:1
  • Sokół Łany Wielkie - Młodość Rudno 0:2
  • Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś 0:0
  • Zamkowiec Toszek - Carbo Gliwice 1:3
  • Zaborze Zabrze - Społem Zabrze 2:0
  • Orzeł Stanica - Concordia Knurów 0:5
  • Olimpia Pławniowice - Start Sierakowice 1:0
  • Zryw Radonia - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Concordia Knurów 10 27 37:6
2. Olimpia Pławniowice 11 22 21:14
3. ŁTS Łabędy 10 21 24:11
4. Gwarek Zabrze 11 21 22:10
5. Naprzód Żernica 10 21 19:13
6. Gwiazda Chudów 10 19 21:14
7. Burza Borowa Wieś 11 17 20:24
8. Zamkowiec Toszek 10 16 14:15
9. Ruch Kozłów 10 15 24:20
10. Sokół Łany Wielkie 10 15 22:19
11. Młodość Rudno 10 13 15:21
12. Start Sierakowice 10 12 19:17
13. Zaborze Zabrze 10 12 13:17
14. Orzeł Stanica 11 8 20:33
15. Carbo Gliwice 11 7 17:38
16. Zryw Radonia 10 6 14:22
17. Społem Zabrze 11 3 15:44

Zapowiedź XII kolejki (13-14.10.2018)

Start Sierakowice - Naprzód Żernica (sb, 14:00), Carbo Gliwice - Zaborze Zabrze (sb, 15:00), Burza Borowa Wieś - Zamkowiec Toszek (sb, 15:00), Ruch Kozłów - Sokół Łany Wielkie (sb, 15:00), Concordia Knurów - Olimpia Pławniowice (sb, 15:00), ŁTS Łabędy - Orzeł Stanica (sb, 15:00), Młodość Rudno - Gwiazda Chudów (nd, 15:00), Zryw Radonia - Gwarek Zabrze (nd, 15:00), Społem Zabrze - pauza

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki VIII kolejki (6-7.10.2018)

  • Quo Vadis Makoszowy - Amator Rudziniec 3:1
  • Drama Kamieniec - Piast Pawłów 4:2
  • Orły Bojszów - Pogoń Ziemięcice 0:2
  • LKS 45 Bujaków - Start Kleszczów 3:1
  • Ruch II Kozłów - Wilki II Wilcza 2:2
  • Walka Zabrze - Naprzód Świbie 0:0
  • Victoria Pilchowice - Tempo Paniówki 0:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Walka Zabrze 8 18 18:7
2. Victoria Pilchowice 8 17 22:6
3. Tempo Paniówki 8 17 23:8
4. Start Kleszczów 8 16 30:12
5. Naprzód Świbie 8 14 18:13
6. Quo Vadis Makoszowy 7 12 21:17
7. Pogoń Ziemięcice 8 10 14:18
8. Wilki II Wilcza 8 9 11:16
9. Drama Kamieniec 8 9 15:26
10. Amator Rudziniec 8 8 10:26
11. Orły Bojszów 7 7 10:11
12. Piast Pawłów 8 6 11:15
13. Ruch II Kozłów 8 5 11:25
14. LKS 45 Bujaków 8 4 16:30

Zapowiedź IX kolejki (13-14.10.2018)

Start Kleszczów - Victoria Pilchowice (sb, 15:00), Piast Pawłów - Orły Bojszów (sb, 15:00), Amator Rudziniec - Drama Kamieniec (sb, 15:00), Naprzód Świbie - Ruch II Kozłów (sb, 15:00), Tempo Paniówki - Walka Zabrze (nd, 15:00), Pogoń Ziemięcice - LKS 45 Bujaków (nd, 15:00), Wilki II Wilcza - Quo Vadis Makoszowy (nd, 15:00)

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki VII kolejki (6-7.10.2018)

  • Naprzód Łubie - pauza
  • Tempo II Paniówki - Ślązak Bycina 1:6
  • Burza II Borowa Wieś - Concordia II Knurów 5:2
  • Korona Bargłówka - Kłodnica Gliwice 4:6
  • Orzeł Paczyna - MSPN Górnik Zabrze 1:2
  • Sośnica II Gliwice - Leśnik Łącza 1:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 6 16 21:7
2. Orzeł Paczyna 7 15 23:13
3. Leśnik Łącza 7 12 18:20
4. Kłodnica Gliwice 7 10 22:18
5. Burza II Borowa Wieś 6 10 16:13
6. Sośnica II Gliwice 6 9 14:9
7. Concordia II Knurów 6 9 16:17
8. Naprzód Łubie 6 7 4:5
9. Tempo II Paniówki 7 6 7:27
10. MSPN Górnik Zabrze 6 4 7:14
11. Korona Bargłówka 6 3 13:18

Zapowiedź VIII kolejki (14.10.2018)

Concordia II Knurów - Korona Bargłówka (nd, 11:00), Kłodnica Gliwice - Sośnica II Gliwice (nd, 15:00), MSPN Górnik Zabrze - Burza II Borowa Wieś (nd, 15:00), Ślązak Bycina - Orzeł Paczyna (nd, 15:00), Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki (nd, 15:00), Leśnik Łącza - pauza