Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłkarki z UKS-u Pawłów zagrają na Stadionie Śląskim

Pięć drużyn powiatu raciborskiego wystartowało w turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", kategorii dziewcząt U12.

Piłkarki z UKS-u Pawłów zagrają na Stadionie Śląskim

Eliminacje powiatowe rozegrane na pietrowickim orliku wygrała drużyna UKS Pawłów, która zagra w finale wojewódzkim na Stadionie Śląskim w Chorzowie w kwietniu 2019 roku. Pawłowianki pokonały ekipy z Szonowic, Rud Raciborskich, Wojnowic i Samborowic. Zawody sędziował Sebastian Kramarczyk, a koordynatorem turnieju z Podokręgu Racibórz był Marek Klobuczek. 

Wyniki:

  • Pawłów - Szonowice 1:0
  • Wojnowice - Samborowice 1:0
  • Pawłów - Rudy 3:0
  • Szonowice - Samborowice 5:0
  • Rudy - Wojnowice 1:0
  • Pawłów - Samborowice 5:0
  • Rudy - Szonowice 0:4
  • Pawłów - Wojnowice 4:0
  • Samborowice - Rudy 0:3
  • Wojnowice - Szonowice 0:1
Tabela końcowa:
1. Pawłów 12 pkt 13:0 
2. Szonowice 9 pkt 10:1
3. Rudy 6 pkt 4:7
4. Wojnowice 3 pkt 1:6
5. Samborowice 0 pkt 0:14 

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].