Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
142 tys. złotych dla organizacji pozarządowych w gminie Rudnik 

Organizacje pozarządowe podejmujące inicjatywy w zakresie zadań publicznych i działające na terenie gminy Rudnik otrzymały dotację. – Wsparcie takich organizacji ze strony samorządu wynika z podjętego uchwałą Rady Gminy w Rudniku tzw. programu współpracy – przypominają urzędnicy. Łącznie rozdysponowano 142 000 zł.

SP Krzanowice zagra na Stadionie Śląskim  

W czwartek 15 listopada na orliku w Pietrowicach Wielkich odbył się powiatowy turniej piłki nożnej U-10 chłopców „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Piłkarki z UKS-u Pawłów zagrają na Stadionie Śląskim 

Pięć drużyn powiatu raciborskiego wystartowało w turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", kategorii dziewcząt U12.

Puchar Tymbarku. Dziewczynki z Pawłowa, Rudnika i Szonowic rozpoczęły cykl turniejów [FOTO]  

W poniedziałek na orliku przy Szkole Podstawowej w Pietrowicach Wielkich rozegrano pierwsze mecze z cyklu "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Rywalizowały dziewczyny w kategoriach U-10 i U-12.

Turniej tenisa w Szonowicach  

W minioną sobotę w Szonowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rudnik w którym wystartowało 70 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. Najwięcej emocji dostarczyli zawodnicy z klas I-III.

Puchar sołtysów w tenisie stołowym  

To już X edycja Turnieju o Puchar Sołtysów w tenisie stołowym jaki odbył się w Szonowicach. W turnieju rywalizowały dzieci, młodzież i dorośli w różnych kategoriach wiekowych. (klasy I-III, klasy IV - VI, gimnazjum, młodzież, oraz dorośli). Łącznie w zawodach wystartowało około 100 zawodników. Zwycięscy otrzymali puchary i medale...