Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pechowy remis rezerw Górnika

Rezerwy Górnika Zabrze zremisowały 1:1 z MKS-em Kluczbork, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry z rzutu karnego.

Pechowy remis rezerw Górnika
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Przez większą część spotkania to zabrzanie byli stroną dominującą, ale w bramce MKS-u świetnie spisywał się Konrad Skuza. Bramkarz przyjezdnych skapitulował dopiero w 63. minucie, gdy po rzucie rożnym gola zdobył Krzysztof Kiklaisz. Górnik jednak nie dowiózł prowadzenia do końca - po faulu na Adamie Orłowiczu - byłym graczu "Trójkolorowych" - sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Kamil Nitkiewicz. Miało to miejsce już w doliczonym czasie gry...

Po 12. kolejkach drugi zespół Górnika zajmuje 10. miejsce w III-ligowej tabeli

Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork 1:1 (0:0)

Bramki: Kiklaisz 63. - Nitkiewicz 90. (k)

Górnik: Buszka – Surowiec, Biedrzycki, Baran (81. Gałązkiewicz), Zaradny, Pawłowski, Kiklaisz (74. Cybulski), Olszewski, Żagiel (84. Wojdanowski), Szkudlarek, Kubica.

MKS: Skuza - Orłowicz, Krawczun, Dyr, Nitkiewicz - Makowski (90. Michalewski), Sobala, Glanowski (83. Okraszewski), Reisch (71. Lewandowski), Jaszczak (65. Węglarz) - Krauz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].