Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice pokonał Unię Racibórz [ZDJĘCIA]

W niedzielę w Piecach rozegrano mecz 12 kolejki IV ligi. Miejscowy Dąb Gaszowice zmierzył z Unią Racibórz, która znajduje się jedno oczko wyżej w tabeli grupy 2. Gaszowice prowadziły dwoma bramkami do 78 minuty, kiedy to Unia ruszyła do ataku i w kilka minut odrobiła straty. Nie trzeba było długo czekać na kontrę gospodarzy, którzy wygrali spotkanie 3:2.

Dąb Gaszowice pokonał Unię Racibórz [ZDJĘCIA]

GKS Dąb Gaszowice - KS Unia Racibórz 3:2 (1:0)

Bramki: Dominik Niećko 9., Wojciech Orzeł 49., Przemysław Stebel 85. - Mateusz Kocot 78., Rafał Chałupiński 84.

Spotkanie sędziowali: Bartosz Bielaś, Amadeusz Gędek, Tomasz Jurek.

Żółte kartki: Sebastian Szymura (Dąb) - Mateusz Kocot, Kamil Szlufarski (Unia).

Dąb: Mirosław Kuczera, Krzysztow Szewczyk (65. Maksym Kravets), Tomasz Reguła, Przemysław Stebel, Dominik Niećko (75. Jakub Smołka), Sebastian Szymura (90+2 Kamil Ogon), Krzysztof Sikora, Kamil Elias, Wojciech Orzeł, Michał Szczurek, Michał Mazur. Trener: Dariusz Widawski.

Unia: Marek Adamiec, Kamil Latkowski, Paweł Woniakowski, Marcin Mizia, Rafał Haras, Kamil Tront, Mateusz Badowski, Bartłomiej Lorenc, Kamil Szlufarski, Rafał Chałupiński, Mateusz Kocot. Trener: Grzegorz Jakosz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~obiektywniepatrząc (188.137. * .235) 21.10.2018 23:54

Stebel bramka w 85 min na 3:2 po Chałupińskim, a nie w 82