środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

ŁTS Łabędy gromi w A-klasowym hicie

23.10.2018 18:53 | 0 komentarzy | adi

ŁTS Łabędy wygrał aż 5:1 z Olimpią Pławniowice w starciu czołowych drużyn zabrzańskiej A klasy. Concordia Knurów jednak też wygrała i utrzymała dystans. W B klasie lideruje Tempo Paniówki, a w C klasie wciąż na pierwszym miejscu jest Ślązak Bycina.

ŁTS Łabędy gromi w A-klasowym hicie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki XIII kolejki (20-21.10.2018)

  • Naprzód Żernica - Concordia Knurów 1:2
  • Sokół Łany Wielkie - Start Sierakowice 1:3
  • Gwiazda Chudów - Ruch Kozłów 3:2
  • Zamkowiec Toszek - Młodość Rudno 1:3
  • Zaborze Zabrze - Burza Borowa Wieś 2:2
  • Społem Zabrze - Carbo Gliwice 0:0
  • Orzeł Stanica - Zryw Radonia 2:2
  • Olimpia Pławniowice - ŁTS Łabędy 1:5
  • Gwarek Zabrze - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Concordia Knurów 12 31 39:7
2. ŁTS Łabędy 12 27 37:12
3. Gwiazda Chudów 12 25 27:17
4. Olimpia Pławniowice 13 23 22:19
5. Gwarek Zabrze 12 21 23:12
6. Naprzód Żernica 12 21 22:18
7. Burza Borowa Wieś 13 21 27:29
8. Start Sierakowice 12 18 25:20
9. Sokół Łany Wielkie 12 18 25:23
10. Zaborze Zabrze 12 16 20:19
11. Zamkowiec Toszek 12 16 18:23
12. Młodość Rudno 12 16 19:25
13. Ruch Kozłów 12 15 27:25
14. Zryw Radonia 12 10 18:25
15. Orzeł Stanica 13 9 22:43
16. Carbo Gliwice 13 8 17:43
17. Społem Zabrze 12 4 15:43

Zapowiedź XIV kolejki (27-28.10.2018)

Gwarek Zabrze - Orzeł Stanica (sb, 12:30), Burza Borowa Wieś - Społem Zabrze (sb, 15:00), Ruch Kozłów - Zamkowiec Toszek (sb, 15:00), Start Sierakowice - Gwiazda Chudów (sb, 15:00), Concordia Knurów - Sokół Łany Wielkie (sb, 15:00), ŁTS Łabędy - Naprzód Żernica (sb, 15:00), Młodość Rudno - Zaborze Zabrze (nd, 14:00), Zryw Radonia - Olimpia Pławniowice (nd, 15:00), Carbo Gliwice - pauza

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki X kolejki (20-21.10.2018)

  • Quo Vadis Makoszowy - Naprzód Świbie 2:1
  • Drama Kamieniec - Wilki II Wilcza 1:1
  • LKS 45 Bujaków - Piast Pawłów 2:1
  • Victoria Pilchowice - Pogoń Ziemięcice 2:2
  • Orły Bojszów - Amator Rudziniec 4:4
  • Walka Zabrze - Ruch II Kozłów 2:2
  • Tempo Paniówki - Start Kleszczów 7:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 10 23 33:11
2. Victoria Pilchowice 10 21 28:8
3. Walka Zabrze 10 19 21:12
4. Naprzód Świbie 10 17 23:16
5. Start Kleszczów 10 16 32:23
6. Quo Vadis Makoszowy 9 15 25:22
7. Pogoń Ziemięcice 10 14 18:21
8. Wilki II Wilcza 10 13 16:19
9. Drama Kamieniec 10 13 19:27
10. Piast Pawłów 10 9 14:18
11. Amator Rudziniec 10 9 14:33
12. Orły Bojszów 9 8 15:17
13. LKS 45 Bujaków 10 7 19:33
14. Ruch II Kozłów 9 6 14:31

Zapowiedź XI kolejki (27-28.10.2018)

Start Kleszczów - Walka Zabrze (sb, 15:00), Piast Pawłów - Victoria Pilchowice (sb, 15:00), Amator Rudziniec - LKS 45 Bujaków (sb, 15:00), Naprzód Świbie - Drama Kamieniec (sb, 15:00), Ruch II Kozłów - Quo Vadis Makoszowy (nd, 11:00), Pogoń Ziemięcice - Tempo Paniówki (nd, 14:00), Wilki II Wilcza - Orły Bojszów (nd, 15:00)

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki IX kolejki (20-21.10.2018)

  • Burza II Borowa Wieś - Ślązak Bycina 1:4
  • Korona Bargłówka - MSPN Górnik Zabrze 7:1
  • Orzeł Paczyna - Naprzód Łubie 5:2
  • Sośnica II Gliwice - Concordia II Knurów 8:2
  • Leśnik Łącza - Kłodnica Gliwice 0:5
  • Tempo II Paniówki - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 8 22 29:9
2. Orzeł Paczyna 9 18 29:19
3. Kłodnica Gliwice 9 14 30:21
4. Sośnica II Gliwice 8 13 25:14
5. Leśnik Łącza 8 12 18:25
6. Burza II Borowa Wieś 8 10 17:19
7. Naprzód Łubie 8 10 9:11
8. Korona Bargłówka 8 9 24:21
9. Concordia II Knurów 8 9 20:29
10. MSPN Górnik Zabrze 8 7 10:21
11. Tempo II Paniówki 8 6 8:30

Zapowiedź X kolejki (28.10.2018)

Concordia II Knurów - Leśnik Łącza (nd, 11:00), MSPN Górnik Zabrze - Sośnica II Gliwice (nd, 14:00), Ślązak Bycina - Korona Bargłówka (nd, 14:00), Naprzód Łubie - Burza II Borowa Wieś (nd, 14:00), Tempo II Paniówki - Orzeł Paczyna (nd, 14:00), Kłodnica Gliwice - pauza