Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sezon dobiega końca. Ostatni przed zimą spływ kajakowy Odrą [ZAPOWIEDŹ]

Wydarzenie organizowane jest w ramach festiwalu „WIATRAKI 2018”.

Sezon dobiega końca. Ostatni przed zimą spływ kajakowy Odrą [ZAPOWIEDŹ]

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Stowarzyszenie Artystów i Podróżników "GRUPA ROSYNANT" zapraszają na spływ kajakowy rzeką Odrą na odcinku Racibórz (Przystań) – Grzegorzowice (Prom).

Spływ zamykający tegoroczny sezon odbędzie się w niedzielę, 28 października o godzinie 9.00. Zbiórka uczestników na przystani o godzinie 8.45. Organizatorzy zapewniają kajaki, wiosła, kamizelki ratunkowe oraz zabezpieczenie ratownicze. Dojazd i powrót uczestników we własnym zakresie. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spływie jest bezpłatny. Zapisy: imprezy@osirraciborz.pl.


Czytaj również: W czwartek rozpoczyna się XV Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].