Poniedziałek, 23 listopada 2020

imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

RSS

Epidemia na Śląsku:
30.10.2018 14:44 | 0 komentarzy | adi

W niższych ligach podokręgu Zabrze nie doszło do większych zmian w tabelach - wszyscy liderzy zachowali swoje pozycje i co ciekawe - wszyscy mają cztery punkty przewagi nad najgroźniejszymi rywalami.

Liderzy bez zmian
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki XIV kolejki (27-28.10.2018)

  • Gwarek Zabrze - Orzeł Stanica 4:0
  • Burza Borowa Wieś - Społem Zabrze 4:0
  • Ruch Kozłów - Zamkowiec Toszek 1:4
  • Start Sierakowice - Gwiazda Chudów 0:7
  • Concordia Knurów - Sokół Łany Wielkie 4:0
  • ŁTS Łabędy - Naprzód Żernica 1:0
  • Młodość Rudno - Zaborze Zabrze 4:3
  • Zryw Radonia - Olimpia Pławniowice 3:0
  • Carbo Gliwice - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Concordia Knurów 13 34 43:7
2. ŁTS Łabędy 13 30 38:12
3. Gwiazda Chudów 13 28 34:17
4. Gwarek Zabrze 13 24 27:12
5. Burza Borowa Wieś 14 24 31:29
6. Olimpia Pławniowice 14 23 22:22
7. Naprzód Żernica 13 21 22:19
8. Zamkowiec Toszek 13 19 22:24
9. Młodość Rudno 13 19 23:28
10. Start Sierakowice 13 18 25:27
11. Sokół Łany Wielkie 13 18 25:27
12. Zaborze Zabrze 13 16 23:23
13. Ruch Kozłów 13 15 28:29
14. Zryw Radonia 13 13 21:25
15. Orzeł Stanica 14 9 22:47
16. Carbo Gliwice 13 8 17:43
17. Społem Zabrze 13 4 15:47

Zapowiedź XV kolejki (03-04.11.2018)

Naprzód Żernica - Zryw Radonia (sb, 14:00), Sokół Łany Wielkie - ŁTS Łabędy (sb, 14:00), Gwiazda Chudów - Concordia Knurów (sb, 14:00), Zamkowiec Toszek - Start Sierakowice (sb, 14:00), Zaborze Zabrze - Ruch Kozłów (sb, 14:00), Carbo Gliwice - Burza Borowa Wieś (sb, 14:00), Społem Zabrze - Młodość Rudno (nd, 11:00), Olimpia Pławniowice - Gwarek Zabrze (nd, 14:00), Orzeł Stanica - pauza

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki XI kolejki (27-28.10.2018)

  • Start Kleszczów - Walka Zabrze 0:2
  • Piast Pawłów - Victoria Pilchowice 3:1
  • Amator Rudziniec - LKS 45 Bujaków 3:3
  • Naprzód Świbie - Drama Kamieniec 2:2
  • Ruch II Kozłów - Quo Vadis Makoszowy 5:1
  • Pogoń Ziemięcice - Tempo Paniówki 0:2
  • Wilki II Wilcza - Orły Bojszów 4:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 11 26 35:11
2. Walka Zabrze 11 22 23:12
3. Victoria Pilchowice 11 21 29:11
4. Naprzód Świbie 11 18 25:18
5. Start Kleszczów 11 16 32:25
6. Wilki II Wilcza 11 16 20:20
7. Quo Vadis Makoszowy 10 15 26:27
8. Pogoń Ziemięcice 11 14 18:23
9. Drama Kamieniec 11 14 21:29
10. Piast Pawłów 11 12 17:19
11. Amator Rudziniec 11 10 17:36
12. Ruch II Kozłów 11 9 19:32
13. Orły Bojszów 11 8 16:21
14. LKS 45 Bujaków 11 8 22:36

Zapowiedź XII kolejki (03-04.11.2018)

Walka Zabrze - Quo Vadis Makoszowy (sb, 14:00), Drama Kamieniec - Ruch II Kozłów (sb, 14:00), Orły Bojszów - Naprzód Świbie (sb, 14:00), LKS 45 Bujaków - Wilki II Wilcza (sb, 14:00), Victoria Pilchowice - Amator Rudziniec (sb, 14:00), Start Kleszczów - Pogoń Ziemięcice (sb, 14:00), Tempo Paniówki - Piast Pawłów (nd, 14:00)

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki X kolejki (27-28.10.2018)

  • Concordia II Knurów - Leśnik Łącza 5:2
  • Sośnica II Gliwice - MSPN Górnik Zabrze 4:1
  • Ślązak Bycina - Korona Bargłówka 3:1
  • Naprzód Łubie - Burza II Borowa Wieś 1:1
  • Tempo II Paniówki - Orzeł Paczyna 1:7
  • Kłodnica Gliwice - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 9 25 32:10
2. Orzeł Paczyna 10 21 36:20
3. Sośnica II Gliwice 9 16 29:15
4. Kłodnica Gliwice 9 14 30:21
5. Leśnik Łącza 9 12 20:30
6. Concordia II Knurów 9 12 25:31
7. Burza II Borowa Wieś 9 11 18:20
8. Naprzód Łubie 9 11 10:12
9. Korona Bargłówka 9 9 25:24
10. MSPN Górnik Zabrze 9 7 11:25
11. Tempo II Paniówki 9 6 9:37

Zapowiedź XI kolejki (04.11.2018)

Burza II Borowa Wieś - Tempo II Paniówki (nd, 11:00), Korona Bargłówka - Naprzód Łubie (nd, 11:30), Sośnica II Gliwice - Ślązak Bycina (nd, 14:00), Leśnik Łącza - MSPN Górnik Zabrze (nd, 14:00), Kłodnica Gliwice - Concordia II Knurów (nd, 14:00), Orzeł Paczyna - pauza