Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” - SP 15 najlepsza w powiecie

We wtorek 12 listopada na orliku w Pietrowicach Wielkich rozegrano turniej powiatowy „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” U-12 chłopców.

„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” - SP 15 najlepsza w powiecie

Do rywalizacji stanęło 6 drużyn: SP Nędza, SP Grzegorzowice, SP18 Racibórz, SP15 Racibórz, SP Pietrowice Wielki oraz SP Rudnik. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Dwie najlepsze ekipy awansowały do półfinałów. Po kilku godzinach zmagań najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 15, która w finale pokonała Grzegorzowice 6:2. Trzecie miejsce zajęła SP18 pokonując Rudnik. „Piętnastka” będzie reprezentowała powiat na turnieju wojewódzkim, który rozegrany zostanie na wiosnę na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Wyniki rozegranych spotkań:

Grupa A:

  • SP Nędza – SP 18 Racibórz 1:3
  • SP Nędza – SP Rudnik 0:1
  • SP18 Racibórz – SP Rudnik 2:1

Grupa B:

  • SP Grzegorzowice – SP Pietrowice Wielkie 4:0
  • SP Grzegorzowice – SP15 Racibórz 0:6
  • SP Pietrowice Wielkie – SP15 Racibórz 1:2

Półfinały:

  • SP18 Racibórz – SP Grzegorzowice 1:3
  • SP15 Racibórz – SP Rudnik 7:2

Mecz o 3 miejsce:

  • SP18 Racibórz -  SP Rudnik 2:0

Finał:

  • SP15 Racibórz -  SP Grzegorzowice 6:2

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Racjonalizm (5.173. * .205) 14.11.2018 10:06

Kiedy wreszcie w mieścinie Racibórz ktoś zorganizuje sport na wysokim poziome?