Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłkarz Unii Racibórz zaproszony na testy do klubu ekstraklasy

16-letni Bogusław Sobek, który często występował w barwach raciborskiej Unii na boiskach czwartoligowych został zaproszony na testy przez Miedź Legnica. 

Piłkarz Unii Racibórz zaproszony na testy do klubu ekstraklasy

- Przyszedł mail do klubu z zaproszeniem na sześciodniowe testy w Miedzi Legnica. Zakładam, że zainteresowanie Sobkiem było spowodowane jego częstą grą w IV lidze. Inne kluby widzą, że Unia jest na drugim miejscu w klasyfikacji Pro Junior System w grupie II czwartej ligi - skomentował prezes Unii Racibórz Jarosław Rachwalski.

Bogusław Sobek to zawodnik z rocznika 2002, mieszkaniec Kuźni Raciborskiej. Zarówno trener Paweł Krzysztoporski jak i Grzegorz Jakosz korzystali z usług tego młodego zawodnika w rozgrywkach IV ligi w barwach raciborskiej Unii. Teraz Sobek będzie mógł się sprawdzić w klubie z Legnicy, który jest tegorocznym beniaminkiem Lotto Ekstraklasy.

Pobyt zawodnika w Akademii MKS Miedź Legnica uwzględniający udział w zajęciach treningowych zaplanowano w terminie 6.01.-12.01.2019.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~baniak8 (109.241. * .108) 31.12.2018 02:10

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jak orzel reszka tzn mineta