Sobota, 21 września 2019

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

Unia Racibórz i Naprzód Rydułtowy liderami w klasyfikacji Pro Junior System

30.12.2018 17:59 | 0 komentarzy | kozz

Unia Racibórz i Płomień Połomia w śląskiej IV lidze (grupa II) oraz Naprzód Rydułtowy i Naprzód Czyżowice w okręgówkach (gr II i III) liderują po rundzie jesiennej sezonu 2018/19 w klasyfikacji Pro Junior System.

Unia Racibórz i Naprzód Rydułtowy liderami w klasyfikacji Pro Junior System
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W czwartej lidze najlepiej z naszych drużyn wypadła Unia Racibórz (3040 pkt). W grupie II przegrywa tylko z rezerwową drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała. Następny jest Płomień Połomia (1725 pkt), a dalej Decor Bełk (378 pkt). Bez punktów są GKS Dąb Gaszowice, Wilki Wilcza i  MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.

W klasach okręgowych (gr II i III) najlepiej radzi sobie Naprzód Czyżowice (7014 pkt), Naprzód Rydułtowy (5042 pkt) i GKS II Piast Gliwice (4542 pkt). Na końcu klasyfikacji znajduje się LKS Jedność 32 Przyszowice, LKS Tęcza Wielowieś, LKS Unia Książenice, MKS Czerwionka, MKSR Czarni Pyskowice, KS Polonia Marklowice i KS Unia Turza Śląska.

Punkty w programie Pro Junior System: IV liga i klasa okręgowa.

IV liga:

  • 9331 – TS Podbeskidzie II S.A.
  • 5852 – RKS Raków II Częstochowa S.A.
  • 3040 – KS Unia Racibórz
  • 2260 – MRKS Czechowice Dziedzice
  • 1886 – GKS Gwarek Ornontowice
  • 1802 – Tyski Sport II S.A. (w 14 meczach)
  • 1725 – KS Płomień Połomia
  • 1590 – KS Kuźnia Ustroń
  • 1334 – KS Unia Dąbrowa Górnicza
  • 1320 – KP Warta Zawiercie
  • 1260 – LKS Goczałkowice (w 14 meczach)
  • 1152 – BS Polonia Bytom Sp. z o.o.
  • 944 – GKS Radziechowy - Wieprz
  • 831 – TS Szombierki Bytom
  • 721 – MKS Myszków
  • 601 – LKS Przemsza Siewierz
  • 590 – LKS Drzewiarz Jasienica
  • 378 – KS Decor Bełk
  • 0 – BKS Sarmacja Będzin
  • 0 – GKS Dąb Gaszowice
  • 0 – KS Górnik Piaski
  • 0 – KS Polonia Łaziska Górne
  • 0 – KS Slavia Ruda Śląska
  • 0 – KS Spójnia Landek (w 14 meczach)
  • 0 – LKS Czaniec (w 14 meczach)
  • 0 – LKS Polonia Poraj
  • 0 – LKS Unia Kosztowy
  • 0 – LKS Wilki Wilcza
  • 0 – LKS Zieloni Żarki
  • 0 – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • 0 – MKS Śląsk Świętochłowice
  • 0 – RKS Grodziec

Klasa okręgowa (grupa II)

  • 5042 – KS Naprzód Rydułtowy
  • 4542 – GKS Piast II Gliwice S.A.
  • 2438 – KS ROW II 1964 Rybnik
  • 1230 – ŚKS Naprzód Lipiny
  • 880 – GKS Pierwszy Chwałowice
  • 618 – KS Rymer Rybnik
  • 229 – KS 94 Rachowice
  • 225 – LKS Przyszłość Ciochowice
  • 65 – LKS Zameczek Czernica
  • 28 – KS Sośnica Gliwice
  • 0 – LKS Jedność 32 Przyszowice
  • 0 – LKS Orzeł Mokre
  • 0 – LKS Tęcza Wielowieś
  • 0 – LKS Unia Książenice
  • 0 – MKS Czerwionka
  • 0 – MKSR Czarni Pyskowice

Klasa okręgowa (grupa III)

  • 7014 – LKS Naprzód Czyżowice
  • 3519 – LKS Gwiazda Skrzyszów
  • 3251 – LKS 1908 Nędza
  • 3051 – LKS Silesia Lubomia
  • 2641 – KS Rafako Racibórz
  • 1163 – KS Przyszłość Rogów
  • 1125 – APN Odra Sp. z o.o.
  • 909 – KS Kornowac
  • 570 – LKS Naprzód 32 Syrynia
  • 285 – LKS Czarni Gorzyce
  • 150 – KS Naprzód Borucin
  • 110 – LKS Granica Ruptawa
  • 65 – LKS Forteca Świerklany
  • 30 – LKS Krzyżanowice
  • 0 – KS Polonia Marklowice
  • 0 – LKS Unia Turza Śląska