Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Błaszczykowski przyjedzie do Zabrza

08.02.2019 15:27 | 0 komentarzy | dud

Po przerwie zimowej rusza piłkarska Lotto Ekstraklasa. W poniedziałek 11 lutego Górnik Zabrze zagra u siebie z Wisłą Kraków. 

Błaszczykowski przyjedzie do Zabrza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz Górnika z Wisłą będzie bardzo ciekawym wydarzeniem dla kibiców w całej Polsce. Wisła ma za sobą bardzo burzliwe tygodnie, podczas których wyszła z ogromnych tarapatów. Sytuacją krakowskiego klubu żyła cała piłkarska Polska.

Wydarzeniem numer 1 będzie obecność Jakuba Błaszczykowskiego w składzie drużyny z Krakowa. Kuba wróci do polskiej ligi po latach gry za granicą. Przez lata był niekwestionowaną gwiazdą Borussii Dortmund oraz reprezentacji Polski. Mecz w Zabrzu zapowiada się emocjonująco na boisku i na trybunach. Do Zabrza zawita mnóstwo dziennikarzy sportowych. W drużynie Wisły wystąpi kilku znanych kibicom piłkarzy: Sławomir Peszko oraz Marcin Wasilewski. 

Dla Górnika będzie to pierwszy krok w walce o utrzymanie. Wiosna dla Zabrzan zapowiada się bardzo intensywnie. Górnik będzie pod wielką presją. Ekipę z Zabrza wzmocniło kilku zawodników z zagranicy, którzy jak twierdzi trener będą wzmocnieniem.

Mecz rozpocznie się w poniedziałek 11 lutego o godzinie 18:00.

  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków
  • poniedziałek, 11 lutego godzina 18:00

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl