Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz zagra z Pniówkiem na Zamkowej

Piłkarze czwartoligowej Unii Racibórz rozegrają drugi sparing na boisku z naturalną nawierzchnią. 

Unia Racibórz zagra z Pniówkiem na Zamkowej

Przeciwnikiem drużyny trenera Grzegorza Jakosza będzie trzecioligowy Pniówek Pawłowice. Piłkarze Unii Racibórz po sparingu rozegranym z Włókniarzem Kietrz na naturalnym boisku w Markowicach (2:1), teraz zagrają na stadionie miejskim przy Zamkowej, tym samym korzystając z bardzo dobrej pogody jaka ostatnio występuje nad Polską. 

Początek spotkania zaplanowany jest na sobotę, 2 marca o godz. 14.00. Unia przygotowuje się do rundy rewanżowej w grupie II, IV ligi. Po jesiennych meczach raciborska drużyna zajmuje dziewiąte miejsce, ale nie ma wielkiej przewagi nad strefą spadkową.

Nadal nie wiadomo czy w drużynie Unii w rundzie wiosennej zagrają testowani Koreańczycy. Zobaczymy ich jednak najprawdopodobniej w sparingu z Pniówkiem.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wiedza (78.31. * .129) 01.03.2019 08:31

Domin niestety nie zagra w rundzie wiosennej. Kontuzja zbyt poważna.

~Coświadomo (5.173. * .185) 01.03.2019 07:19

A co z Dominem ?, czy to poważna kontuzja bo nie grał chyba żadnego sparingu. Chałupiński też pewne jest że zostaje ? bo chyba chciał odejść.