środa, 23 października 2019

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Teodorowicz wraca do oktagonu

12.03.2019 09:54 | 0 komentarzy | kozz

25 maja w hali Suche Stawy w Krakowie odbędzie się Wieczór Walk SWD. W jednej z walk udział weźmie raciborzanin Mariusz Teodorowicz.

Teodorowicz wraca do oktagonu
fot. Wieczor Walk SWD
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W jedynym pojedynku wagi ciężkiej podczas Wieczór Walk SWD 4 zmierzą się ze sobą Mariusz Teodorowicz (Sparta Gold Team Kuźnia Raciborska) z debiutującym w zawodowym MMA Denisem Mateiką.

Utytułowany zapaśnik reprezentujący Szkoła Walki Drwala ma na swoim koncie do tej pory jedną walkę półzawodową podczas drugiej edycji tej gali, w której błyskawicznie uporał się ze swoim rywalem. Mimo niewielkiego doświadczenia, podchodzący do swojej kariery niezwykle ambitnie zawodnik, jest przekonany o swojej gotowości do zawodowego debiutu, a w przyszłości także namieszania w wadze ciężkiej w Polsce.

W debiucie poprzeczka będzie przed nim postawiona naprawdę wysoko. Wystarczy powiedzieć, że legitymujący się zawodowym rekordem 3-2 zawodnik z Raciborza swoją pierwszą walkę zawodową stoczył w 2012 roku, a ostatni raz widzieliśmy go w klatce podczas pierwszej edycji Wieczoru Walk, gdy już w pierwszej rundzie poddał Konrada Króla. Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek.