Wtorek, 23 kwietnia 2019

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

17.03.2019 20:10 | 0 komentarzy | (ak)

Wiosenne rozgrywki wznowiły drużyny IV ligi, okręgówek oraz raciborskiej A i B klasy. W kilku meczach padły niespodziewane rezultaty, co zwiastuje, że przez najbliższe trzy miesiące będziemy świadkami bardzo ciekawej rywalizacji o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXIV kolejki (15/17.03.2019)

  • GKS Jastrzębie – Gieksa Katowice 1:2 (0:1)
  • Puszcza Niepołomice – Odra Opole 0:0
  • Raków Częstochowa – Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów 3:1 (2:1)
  • Tyski Sport – Stal Mielec 1:1 (0:1)
  • ŁKS Łódź – Warta Poznań 3:0 (2:0)
  • Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki 2:1 (2:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów 1:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa245741:10
2.ŁKS Łódź244639:18
3.Stal Mielec244133:16
4.Sandecja Nowy Sącz244023:13
5.Podbeskidzie B-B243536:29
6.Chojniczanka Chojnice243232:32
7.GKS Jastrzębie243228:31
8.Puszcza Niepołomice243224:29
9.Termalica Nieciecza243133:35
10.Tyski Sport243032:30
11.Odra Opole243035:38
12.Chrobry Głogów242917:23
13.Bytovia Bytów242834:31
14.Warta Poznań242723:33
15.Stomil Olsztyn242624:30
16.Wigry Suwałki242527:39
17.Gieksa Katowice242118:34
18.Garbarnia Kraków241918:46

Zapowiedź XXV kolejki (22/24.03.2019)

Chrobry Głogów – Odra Opole (pt 18:00), Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz (pt 18:00), Stomil Olsztyn – Raków Częstochowa (sb 15:00), Bytovia Bytów – ŁKS Łódź (sb 16:00), Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki (sb 17:00), Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice (sb 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice (sb 18:00), Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie (sb 20:00), Warta Poznań – Tyski Sport (nd 15:00).


II liga (PZPN)

Wyniki XXIV kolejki (16/17.03.2019)

  • ROW Rybnik – Błękitni Stargard 1:0 (0:0)
  • Rozwój Katowice – Skra Częstochowa 1:1 (0:1)
  • Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów 0:0
  • Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 1:1 (1:0)
  • Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
  • Górnik Łęczna – Elana Toruń 1:1 (0:1)
  • Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
  • Znicz Pruszków – Radomiak Radom 3:2 (0:1)
  • Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom244453:20
2.Widzew Łódź234438:19
3.Elana Toruń244034:21
4.GKS Bełchatów244027:14
5.Olimpia Grudziądz244046:34
6.Górnik Łęczna243838:36
7.Stal Stalowa Wola243737:33
8.Resovia Rzeszów233330:32
9.Skra Częstochowa243219:31
10.Znicz Pruszków243135:43
11.Pogoń Siedlce243036:33
12.Gryf  Wejherowo242732:42
13.Błękitni Stargard242729:42
14.Ruch Chorzów242628:30
15.Rozwój Katowice242529:38
16.ROW Rybnik232219:29
17.Siarka Tarnobrzeg232219:39
18.Olimpia Elbląg222117:30

Zapowiedź XXV kolejki (23/24.03.2019)

Błękitni Stargard – Resovia Rzeszów (sb 13:00), Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola (sb 14:00), Pogoń Siedlce – ROW Rybnik (sb 15:00), Skra Częstochowa – Znicz Pruszków (sb 15:00), Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo (sb 15:00), Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna (sb 17:00), GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg (sb 17:00), Widzew Łódź – Elana Toruń (sb 19:10), Ruch Chorzów – Rozwój Katowice (nd 13:05).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XVI kolejki (16/17.03.2019)

  • Unia Racibórz – Płomień Połomia 2:3 (2:1)
  • Decor Bełk – Radziechowy-Wieprz 1:3 (0:1)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Spójnia Landek 1:2 (0:1)
  • Czaniec – Dąb Gaszowice 1:1 (1:1)
  • Wilki Wilcza – Drzewiarz Jasienica 4:1 (0:0)
  • Tyski Sport II – Polonia Łaziska Górne 1:0 (1:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:3 (0:1)
  • Goczałkowice – Kuźnia Ustroń 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec163630:10
2.Kuźnia Ustroń163233:15
3.Tyski Sport II163030:21
4.Decor Bełk163028:21
5.Drzewiarz Jasienica162930:17
6.Czechowice-Dziedzice162426:20
7.Polonia Łaziska Górne162320:15
8.Radziechowy-Wieprz162120:17
9.Odra Centrum Wodzisław Śl.161824:18
10.Unia Racibórz161821:22
11.Wilki Wilcza161824:27
12.Goczałkowice161716:22
13.Dąb Gaszowice161720:39
14.Podbeskidzie B-B II161623:33
15.Spójnia Landek161312:23
16.Płomień Połomia16713:50

Zapowiedź XVII kolejki (23/24.03.2019)

Goczałkowice – Decor Bełk (sb 13:00), Dąb Gaszowice – Radziechowy-Wieprz (sb 15:30), Płomień Połomia – Czechowice-Dziedzice (sb 15:30), Spójnia Landek – Unia Racibórz (sb 15:30), Kuźnia Ustroń – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 15:30), Polonia Łaziska Górne – Czaniec (sb 15:30), Tyski Sport II – Drzewiarz Jasienica (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Wilki Wilcza (nd 15:30).