Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ambrosiewicz dał wygraną we Wrocławiu [VIDEO]

Rezerwy Górnika Zabrze wygrały na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław po bramce Macieja Ambrosiewicza.

Ambrosiewicz dał wygraną we Wrocławiu [VIDEO]

Jedyny gol tego spotkania padł jeszcze w pierwszej połowie. Ambrosiewicz wpisał się na listę strzelców uderzeniem zza pola karnego. Oprócz niego wystąpiło jeszcze kilku znanych z pierwszej drużyny Górnika zawodników, m.in. Tomasz Loska czy Łukasz Wolsztyński.

Po wygranej drugi zespół Górnika zajmuje siódme miejsce w III grupie III ligi. W sobotę zabrzanie zmierzą się u siebie z Foto-Higieną Gać. Z uwagi na przerwę reprezentacyjną, zapewne na boisku nie zabraknie zawodników z pierwszego zespołu.

Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze 0:1 (0:1)

Bramka: Ambrosiewicz 25.

Ślęza: Palmowski - Stempin, Repski, Bohdanowicz, Lewkot, Kluzek, Berkowicz, Molski, Olejniczak, Niewiadomski, Muszyński

Górnik II: Loska - Michalski, Surowiec, Fic, Jaksik - Ambrosiewicz, Kubica, Ściślak (71. Kulanek), Baidoo (81. Liszka), Zapolnik (22. Zaradny) - Wolsztyński (90. Kiklaisz)

Żółte kartki: Bohdanowicz, Muszyński, Molski, Niewiadomski - Baidoo, Ambrosiewicz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].