Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krzyżanowice rozpoczynają sezon rowerowy [AKTUALIZACJA]

Rajd został odwołany.

Krzyżanowice rozpoczynają sezon rowerowy [AKTUALIZACJA]
kwiecień
13 sobota

Krzyżanowice rozpoczynają sezon rowerowy

Wydarzenie anulowano wstęp wolny

AKTUALIZACJA: Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, rajd rowerowy w Gminie Krzyżanowice, zaplanowany na sobotę 13 kwietnia zostaje odwołany. - O nowej dacie rajdu poinformujemy w terminie późniejszym – informuje Urząd Gminy. 


Rajd zaplanowano na połowę kwietnia. Uczestnicy zmierzą się z około 42 km trasą. Dzieci i młodzież do lat 18. muszą mieć kask i uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką osoby dorosłej. Ponadto uczestnicy są zobowiązani do wypełnienia i przekazania organizatorowi odpowiednich kart udziału (znajdują się poniżej).

Rajd zaplanowano na sobotę 13 kwietnia, wyruszy o godzinie 9.30. Rejestracja przy Centrum Kultury w Tworkowie (ul. Zamkowa 48).

Karta udziału osoby dorosłej. Karta udziału osoby niepełnoletniej. Regulamin oraz klauzula informacyjna.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].