SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Rozgrywki rundy wiosennej nabierają właściwego rytmu i coraz więcej drużyn melduje się na boiskach, by walczyć o mistrzowskie punkty. Tym razem bardzo dużo spotkań zakończyło się ciekawymi rezultatami, które spowodowały szereg przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XXV kolejki (23/24.03.2019)
- Stomil Olsztyn – Raków Częstochowa 1:1 (0:1)
- Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki 0:0
- Warta Poznań – Tyski Sport 1:1 (1:0)
Uwaga! Inne mecze: Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie, Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice, Chrobry Głogów – Odra Opole, Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz i Bytovia Bytów – ŁKS Łódź zostały przełożone na 03.04.2019 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 25 | 58 | 42:11 |
2. | ŁKS Łódź | 24 | 46 | 39:18 |
3. | Stal Mielec | 24 | 41 | 33:16 |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 24 | 40 | 23:13 |
5. | Podbeskidzie B-B | 24 | 35 | 36:29 |
6. | Chojniczanka Chojnice | 24 | 32 | 32:32 |
7. | GKS Jastrzębie | 24 | 32 | 28:31 |
8. | Puszcza Niepołomice | 24 | 32 | 24:29 |
9. | Tyski Sport | 25 | 31 | 33:31 |
10. | Termalica Nieciecza | 24 | 31 | 33:35 |
11. | Odra Opole | 24 | 30 | 35:38 |
12. | Chrobry Głogów | 24 | 29 | 17:23 |
13. | Bytovia Bytów | 24 | 28 | 34:31 |
14. | Warta Poznań | 25 | 28 | 24:34 |
15. | Stomil Olsztyn | 25 | 27 | 25:31 |
16. | Wigry Suwałki | 25 | 26 | 27:39 |
17. | Gieksa Katowice | 24 | 21 | 18:34 |
18. | Garbarnia Kraków | 25 | 20 | 18:46 |
Zapowiedź XXVI kolejki (29/31.03.2019)
ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała (pt 17:45), Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów (pt 18:00), Sandecja Nowy Sącz – Warta Poznań (sb 17:00), Chojniczanka Chojnice – Termalica Nieciecza (sb 17:00), Odra Opole – Gieksa Katowice (sb 17:45), Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie (sb 18:00), Raków Częstochowa – Garbarnia Kraków (sb 18:00), Tyski Sport – Bytovia Bytów (sb 18:00), Wigry Suwałki – Stal Mielec (nd 15:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XXV kolejki (23/24.03.2019)
- Pogoń Siedlce – ROW Rybnik 2:2 (2:0)
- Ruch Chorzów – Rozwój Katowice 1:1 (0:1)
- Skra Częstochowa – Znicz Pruszków 2:4 (1:0)
- Widzew Łódź – Elana Toruń 1:1 (1:1)
- GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
- Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna 6:1 (1:1)
- Błękitni Stargard – Resovia Rzeszów 1:1 (0:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)
- Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radomiak Radom | 25 | 47 | 54:20 |
2. | Widzew Łódź | 24 | 45 | 39:20 |
3. | Olimpia Grudziądz | 25 | 43 | 52:35 |
4. | Elana Toruń | 25 | 41 | 35:22 |
5. | GKS Bełchatów | 25 | 41 | 28:15 |
6. | Górnik Łęczna | 25 | 38 | 39:42 |
7. | Stal Stalowa Wola | 25 | 37 | 37:34 |
8. | Resovia Rzeszów | 24 | 34 | 31:33 |
9. | Znicz Pruszków | 25 | 34 | 39:45 |
10. | Skra Częstochowa | 25 | 32 | 21:35 |
11. | Pogoń Siedlce | 25 | 31 | 38:35 |
12. | Błękitni Stargard | 25 | 28 | 30:43 |
13. | Ruch Chorzów | 25 | 27 | 29:31 |
14. | Gryf Wejherowo | 25 | 27 | 32:45 |
15. | Rozwój Katowice | 25 | 26 | 30:39 |
16. | Siarka Tarnobrzeg | 24 | 25 | 22:39 |
17. | ROW Rybnik | 24 | 23 | 21:31 |
18. | Olimpia Elbląg | 23 | 22 | 18:31 |
Zapowiedź XXVI kolejki (27/31.03.2019)
Resovia Rzeszów – Pogoń Siedlce (śr 15:00), Znicz Pruszków – Ruch Chorzów (pt 19:00), ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg (sb 15:00), Rozwój Katowice – GKS Bełchatów (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa (sb 15:00), Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz (sb 17:00), Górnik Łęczna – Widzew Łódź (nd 13:05), Gryf Wejherowo – Radomiak Radom (nd 14:00), Elana Toruń – Błękitni Stargard (nd 15:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XVII kolejki (23/24.03.2019)
- Goczałkowice – Decor Bełk 1:2 (0:1)
- Spójnia Landek – Unia Racibórz 2:2 (2:1)
- Dąb Gaszowice – Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:0)
- Płomień Połomia – Czechowice-Dziedzice 1:5 (0:3)
- Kuźnia Ustroń – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:1 (2:1)
- Polonia Łaziska Górne – Czaniec 1:0 (0:0)
- Tyski Sport II – Drzewiarz Jasienica 1:2 (0:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Wilki Wilcza 0:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 17 | 36 | 30:11 |
2. | Kuźnia Ustroń | 17 | 35 | 36:16 |
3. | Decor Bełk | 17 | 33 | 30:22 |
4. | Drzewiarz Jasienica | 17 | 32 | 32:18 |
5. | Tyski Sport II | 17 | 30 | 31:23 |
6. | Czechowice-Dziedzice | 17 | 27 | 31:21 |
7. | Polonia Łaziska Górne | 17 | 26 | 21:15 |
8. | Radziechowy-Wieprz | 17 | 22 | 21:18 |
9. | Wilki Wilcza | 17 | 21 | 25:27 |
10. | Unia Racibórz | 17 | 19 | 23:24 |
11. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 17 | 18 | 25:21 |
12. | Dąb Gaszowice | 17 | 18 | 21:40 |
13. | Goczałkowice | 17 | 17 | 17:24 |
14. | Podbeskidzie B-B II | 17 | 16 | 23:34 |
15. | Spójnia Landek | 17 | 14 | 14:25 |
16. | Płomień Połomia | 17 | 7 | 14:55 |
Zapowiedź XVIII kolejki (30/31.03.2019)
Unia Racibórz – Kuźnia Ustroń (sb 16:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Goczałkowice (sb 16:00), Decor Bełk – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Wilki Wilcza – Płomień Połomia (sb 16:00), Radziechowy-Wieprz – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00), Czaniec – Drzewiarz Jasienica (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Spójnia Landek (sb 16:00), Tyski Sport II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 11:00).