Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Kiedy i z kim zagrają Górnik i Piast w rundzie finałowej?

14.04.2019 09:21 | 0 komentarzy | adi

Poznaliśmy szczegółowy terminarz rundy finałowej Lotto Ekstraklasy. Piast Gliwice w grupie mistrzowskiej, a Górnik Zabrze w grupie spadkowej rozegrają po cztery spotkania na własnym boisku.

Kiedy i z kim zagrają Górnik i Piast w rundzie finałowej?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

31. kolejka - 20 i 22 kwietnia

  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia, 15:30
  • Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 20 kwietnia, 18:00 (zmiana godziny z 15:30)
  • Legia Warszawa - Cracovia - 20 kwietnia, 20:30
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań - 20 kwietnia, 18:00
  • Wisła Kraków - Wisła Płock - 22 kwietnia, 15:30
  • Korona Kielce - Śląsk Wrocław - 22 kwietnia, 18:00
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 22 kwietnia, 15:30
  • Górnik Zabrze - Arka Gdynia - 22 kwietnia, 18:00

32. kolejka - 23-25 kwietnia

  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia, 18:00
  • Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia, 18:00
  • Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia, 20:30
  • Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia, 20:30
  • Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia, 20:30
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia, 20:30
  • Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia, 18:00
  • Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia, 18:00

33. kolejka - 26-29 kwietnia

  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia, 20:30
  • Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia, 20:30
  • Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia, 18:00
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia, 18:00
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28 kwietnia, 18:00
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 29 kwietnia, 18:00
  • Korona Kielce - Arka Gdynia - 28 kwietnia, 15:30
  • Miedź Legnica - Wisła Płock - 28 kwietnia, 13:00

34. kolejka - 3-6 maja

  • Cracovia - Lechia Gdańsk - 5 maja, 18:00
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice - 4 maja, 20:30
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 6 maja, 18:00
  • Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 4 maja, 18:00
  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków - 3 maja, 20:30
  • Korona Kielce - Miedź Legnica - 4 maja, 15:30
  • Wisła Płock - Arka Gdynia - 3 maja, 18:00
  • Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław - 5 maja, 15:30

35. kolejka - 10-12 maja

  • Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 12 maja, 18:00
  • Cracovia - Lech Poznań - 11 maja, 20:30
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 12 maja, 15:30
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 12 maja, 13:00
  • Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja, 20:30
  • Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja, 18:00
  • Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja, 15:30
  • Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja, 18:00

36. kolejka - 13-15 maja

  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja, 20:30
  • Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja, 20:30
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja, 20:30
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja, 20:30
  • Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja, 18:00
  • Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja, 20:30
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja, 20:30
  • Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja, 20:30

37. kolejka - 18-19 maja

  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja, 18:00
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja, 18:00
  • Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja, 18:00
  • Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja, 18:00
  • Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja, 15:30
  • Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja, 15:30
  • Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja, 15:30
  • Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja, 15:30