Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biegli i maszerowali dla Zosi z Tworkowa [ZDJĘCIA]

Do startu sygnał dała Zosia Warchoł, dla której najpierw pobiegli, a potem pomaszerowali miłośnicy nordic walking. Na starcie stanęło w sumie 140 zawodników. Pięciokilometrowa trasa prowadziła wokół Meandrów Odry. Wydarzenie odbyło się w sobotę 27 kwietnia.

Biegli i maszerowali dla Zosi z Tworkowa [ZDJĘCIA]

Rywalizacja była symboliczna, bo zwycięzcami byli wszyscy. Biorąc udział w tym wydarzeniu, wsparli leczenie i rehabilitację małej Zosi z Tworkowa. Nie mniej jednak pierwsi, którzy przekroczyli linię mety, otrzymali medale i drobne upominki. Nagrodzono też najmłodszych uczestników.

Po biegu odbyła się niezwykle emocjonująca licytacja koszulki gwiazdy Bayernu Roberta Lewandowskiego, którą wygrali uczniowie ze szkoły w Pstrążnej. Koszulka gwiazdy Bayernu opatrzona była autografem i dedykacją piłkarza.

Pomysłodawcą i organizatorem pierwszej edycji biegu charytatywnego Meander Star Górnej Odry było Stowarzyszenie Ciche Anioły, firma StarConsulting przy współorganizacji Gminy Krzyżanowice. Akcję wsparli liczni sponsorzy – miejscowi przedsiębiorcy i osoby prywatne.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali strażacy- ratownicy medyczni z Tworkowa i Bieńkowic w ambulansie użyczonym przez firmę Firemed. Trasę zabezpieczali strażacy z Zabełkowa i straż miejska.

źródlo: UG w Krzyżanowicach, opr. (d).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~uczestnik2 (83.30. * .95) 29.04.2019 13:02

Brawo!!!!