środa, 24 lutego 2021

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

WAŻNE:

Dziewięć goli Tempa Paniówki [WYNIKI]

29.04.2019 18:33 | 0 komentarzy | adi

Efektowne zwycięstwo zanotował lider B klasy podokręgu Zabrze. Tempo Paniówki wygrało z Orłami Bojszów 9:1.

Dziewięć goli Tempa Paniówki [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 24. kolejki (27-28.04.2019)

  • Pauza: Concordia Knurów
  • Start Sierakowice - ŁTS Łabędy 3:3
  • Ruch Kozłów - Zryw Radonia 2:2
  • Młodość Rudno - Gwarek Zabrze 1:0
  • Burza Borowa Wieś - Orzeł Stanica 4:2
  • Carbo Gliwice - Olimpia Pławniowice 1:5
  • Społem Zabrze - Naprzód Żernica 0:1
  • Zaborze Zabrze - Sokół Łany Wielkie 1:3
  • Zamkowiec Toszek - Gwiazda Chudów 1:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 23 54 74:21
2. Concordia Knurów 22 48 64:23
3. Gwiazda Chudów 22 43 55:27
4. Olimpia Pławniowice 23 39 39:33
5. Naprzód Żernica 22 38 42:33
6. Burza Borowa Wieś 23 38 49:51
7. Start Sierakowice 22 37 57:40
8. Młodość Rudno 22 35 43:42
9. Zryw Radonia 23 33 44:37
10. Sokół Łany Wielkie 22 33 45:50
11. Gwarek Zabrze 22 30 30:22
12. Ruch Kozłów 22 26 45:45
13. Zaborze Zabrze 23 26 34:46
14. Zamkowiec Toszek 23 25 34:51
15. Orzeł Stanica 23 18 36:71
16. Carbo Gliwice 22 15 27:70
17. Społem Zabrze 23 7 22:77

Zapowiedź 25. kolejki (01.05.2019)

Ruch Kozłów - Gwarek Zabrze, Gwiazda Chudów - Zaborze Zabrze, Sokół Łany Wielkie - Społem Zabrze, Naprzód Żernica - Carbo Gliwice, Olimpia Pławniowice - Burza Borowa Wieś, Orzeł Stanica - Młodość Rudno, Zryw Radonia - Start Sierakowice, ŁTS Łabędy - Concordia Knurów

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 19. kolejki (27-28.04.2019)

  • Wilki II Wilcza - Walka Zabrze 1:1
  • Amator Rudziniec - Naprzód Świbie 0:1
  • Piast Pawłów - Ruch II Kozłów 4:2
  • Pogoń Ziemięcice - Quo Vadis Makoszowy 0:4
  • Start Kleszczów - Drama Kamieniec 1:2
  • Tempo Paniówki - Orły Bojszów 9:1
  • Victoria Pilchowice - LKS 45 Bujaków 3:5

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 19 45 66:21
2. Walka Zabrze 19 42 45:21
3. Victoria Pilchowice 19 33 53:33
4. Quo Vadis Makoszowy 19 33 55:44
5. Drama Kamieniec 19 32 40:41
6. Naprzód Świbie 19 28 42:32
7. Start Kleszczów 19 28 48:40
8. Wilki II Wilcza 19 23 31:44
9. Piast Pawłów 19 22 29:32
10. Amator Rudziniec 19 22 29:53
11. Pogoń Ziemięcice 19 20 28:39
12. Ruch II Kozłów 19 18 36:56
13. LKS 45 Bujaków 19 16 38:61
14. Orły Bojszów 19 13 33:56

Zapowiedź 20. kolejki (04-05.05.2019)

Walka Zabrze - Victoria Pilchowice, LKS 45 Bujaków - Tempo Paniówki, Orły Bojszów - Start Kleszczów, Drama Kamieniec - Pogoń Ziemięcice, Quo Vadis Makoszowy - Piast Pawłów, Ruch II Kozłów - Amator Rudziniec, Naprzód Świbie - Wilki II Wilcza

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki 15. kolejki (27-28.04.2019)

  • Korona Bargłówka - pauza
  • Burza II Borowa Wieś - Sośnica II Gliwice 0:2
  • Orzeł Paczyna - Leśnik Łącza 4:2
  • Tempo II Paniówki - Kłodnica Gliwice 1:6
  • Naprzód Łubie - Concordia II Knurów 2:3
  • Ślązak Bycina - MSPN Górnik Zabrze 2:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 14 35 41:17
2. Orzeł Paczyna 14 33 53:25
3. Sośnica II Gliwice 14 26 38:20
4. Kłodnica Gliwice 14 23 44:29
5. Concordia II Knurów 13 21 37:40
6. Burza II Borowa Wieś 13 17 27:29
7. Leśnik Łącza 14 17 34:43
8. Korona Bargłówka 13 13 35:36
9. Naprzód Łubie 14 12 17:27
10. MSPN Górnik Zabrze 13 11 21:36
11. Tempo II Paniówki 14 7 14:59

Zapowiedź 16. kolejki (04-05.05.2019)

Pauza: Ślązak Bycina, MSPN Górnik Zabrze - Naprzód Łubie, Concordia II Knurów - Tempo II Paniówki, Kłodnica Gliwice - Orzeł Paczyna, Leśnik Łącza - Burza II Borowa Wieś, Sośnica II Gliwice - Korona Bargłówka