Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poprawić defensywę, bo Wilki gryzą!

Unia Racibórz dzisiaj o 17:00 zmierzy się u siebie z Wilkami Wilcza.

Poprawić defensywę, bo Wilki gryzą!

Z uwagi na sytuację w tabeli i słabą postawę na wyjazdach, Unia Racibórz musi regularnie punktować u siebie. Pokonać Wilki Wilcza nie będzie łatwo bowiem ta drużyna jest w tym roku w bardzo dobrej formie i w siedmiu tegorocznych meczach zdobyła 15 punktów i strzeliła 14 goli. Raciborzanie przegrali dwa ostatnie mecze i stracili w nich aż siedem bramek, więc nietrudno wskazać element, który wymaga poprawy...

Unia w 22 kolejkach zdobyła 22 punkty. Taką samą zdobycz mają Dąb Gaszowice, Odra Centrum Wodzisław Śląski i Spójnia Landek. Zdecydowanie mniej "oczek" ma Płomień Połomia (7). W zasięgu raciborzan są LKS Goczałkowice-Zdrój i rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Oba zespoły mają 25 punktów.

Unia Racibórz - Wilki Wilcza

Środa, 1 maja, 17:00

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].