Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia na remis z Wilkami

Unia Racibórz zremisowała na własnym stadionie z Wilkami Wilcza 1:1.

Unia na remis z Wilkami

Unia podchodziła do meczu z serią dwóch porażek z rzędu, w których straciła siedem bramek. Cieszyć może więc poprawa w defensywie, jednak jeden punkt nie może w pełni satysfakcjonować walczących o utrzymanie raciborzan.

Sytuacja zespołu z Raciborza poprawiła się tylko o trochę. Unia oddaliła się o jeden punkt od Spójni Landek, ale nie odskoczyła od Odry Centrum Wodzisław Śląski, która również zremisowała i ma tyle samo punktów co Unia. Wygrał za to Dąb Gaszowice i oddalił się na dwa "oczka"...

Unia Racibórz - Wilki Wilcza 1:1 (0:0)

Bramki: Kocot 72. - Leszczyński 59.

Unia: Kapusta - Sobek, Goły, Woniakowski, Miąsik – Chałupiński, Lorenc, Tront, Wowra, Haras (84. Migus) – Kocot

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicunii (188.146. * .151) 03.05.2019 10:30

KSU, uważasz że ta młodzież nie rokuje? Wydaje mi się że u boju doświadczonych zawodników radzą sobie coraz lepiej. Unia i tak się utrzyma, a Ci zawodnicy ograni teraz pod taką presją do dobry materiał do zbudowania czegoś sensownego na przyszłość.

~tylkounia (37.30. * .226) 03.05.2019 09:48

Krok w tył??? Większej bzdury to nie słyszałem. Pisał to ktoś z władz Unii?

~normalnościowy (83.26. * .247) 03.05.2019 07:54

Tak jest .Bardzo mądre zdanie.Czasem trzeba zrobić krok w tył , żeby zrobić dwa do przodu.

~KSU (88.156. * .163) 02.05.2019 22:15

Na młodzież się stawia, jeśli ta młodzież rokuje jakieś nadzieje na przyszłość, a nie wtedy gdy nie ma wyjścia, bo nic się nie zrobiło by wzmocnić kadrę. Zdania o kroku w tył, to szkoda nawet komentować.

~kibicunii (188.146. * .151) 02.05.2019 21:12

Byłem i widziałem, do czego masz uwagi? Unia była lepsza, młody skład, fajna wymiana piłek, dobre stałe fragmenty gry, wyglądało to ok, przede wszystkim gra młodzież i za to brawa. Czy będzie utrzymanie, nie wiem, ale na młodzież warto stawiać zawsze no to kiedyś ta efekty. Czasem trzeba zrobić krok w tył żeby potem dwa do przodu

~KSU (88.156. * .163) 02.05.2019 14:57

W innych klubach, gdy dzieje się źle nie czekają z decyzjami. W Landku zmiana trenera. Czy członkowie zarządu Unii już zrezygnowali, po tym jak przespali przerwę zimową? Kto był na meczu, to widział jak to wygląda.