Czwartek, 23 maja 2019

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

II Turniej Piłki Nożnej imienia Huberta Kostki [ZDJĘCIA]

03.05.2019 14:23 | 0 komentarzy | tom

3 maja na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Raciborzu-Markowicach odbyła się II edycja Turnieju Piłki Nożnej imienia Huberta Kostki. W turnieju zmierzyły się ze sobą zawodnicy z rocznika 2008. Do Markowic przyjechały zespoły mocno związane z Hubertem Kostką: Górnik Zabrze i Szombierki Bytom, gospodarze LKS 07 Markowice oraz LKS 05 Tworków Cracovia, Odra Opole, Włókniarz Kietrz, Chemik Kędzierzyn-Koźle, Hattrick Głuchołazy, MKS Żory oraz Unia Racibórz.

II Turniej Piłki Nożnej imienia Huberta Kostki [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

  • Wyniki grupy A

LKS 07 Markowice - Górnik Zabrze 0:0

MKS Żory - Chemik Kędzierzy-Koźle 0:4

Włókniarz Kietrz - LKS 07 Markowice 0:0

Górnik Zabrze -MKS Żory 8:0

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Włókniarz Kietrz 0:1

LKS 07 Markowice - MKS Żory 6:1

Górnik Zabrze - Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:0

Włókniarz Kietrz - MKS Żory 2:0

LKS 07 Markowice - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:0

Górnik Zabrze - Włókniarz Kietrz 1:0

  • Klasyfikacja grupy A

1. Górnik Zabrze 10 pkt

2. LKS 07 Markowice 8 pkt

3. Włókniarz Kietrz 7 pkt

4. Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 pkt

5. MKS Żory 0 pkt

  • Wyniki grupy B

Unia Racibórz - Hattrick Głuchołazy 1:3

Odra Opole - Szombierki Bytom 3:1

LKS 05 Tworków - Unia Racibórz 1:1

Hattrick Głuchołazy - Odra Opole 1:0

Szombierki Bytom - LKS 05 Tworków 1:0

Unia Racibórz - Odra Opole 2:0

Hattrick Głuchołazy - Szombierki Bytom 6:1

LKS 05 Tworków - Odra Opole 0:2

Unia Racibórz - Szombierki Bytom 1:0

Hattrick Głuchołazy - LKS 05 Tworków 2:0

  • Klasyfikacja grupy B 

1. Hattrick Głuchołazy 12 pkt

2. Unia Racibórz 7 pkt

3. Odra Opole 6 pkt

4. Szombierki Bytom 3 pkt

5. LKS 05 Tworków 1 pkt

  • Mecz o IX miejsce

MKS Żory - LKS 05 Tworków 4:2

  • Małe półfinały o miejsce V-VIII

Włókniarz Kietrz - Szombierki Bytom 1:0

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 3:2

  • Półfinały

Górnik Zabrze - Unia Racibórz 4:0

LKS 07 Markowice - Hattrick Głuchołazy 0:3

  • Mecz o miejsce VII

Szombierki Bytom - Odra Opole 0:1

  • Mecz o miejsce V

Włókniarz Kietrz - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0

  • Mecz o miejsce III

Unia Racibórz - LKS 07 Markowice 2:1

  • Finał

Górnik Zabrze - Hattrick Głuchołazy 3:0

  • Wyróżnienia indywidualne

Najmłodszy zawodnik: Maksymilian Riemer (LKS 07 Markowice)

Najlepszy bramkarz: Jakub Grobara (Szombierki Bytom)

Najlepszy zawodnik: Jan Datko (Górnik Zabrze)

Najlepszy strzelec: Paweł Klimas - 8 bramek (LKS 07 Markowice)