Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Postawić kropkę nad i [ZAPOWIEDŹ]

Górnik Zabrze zagra w sobotę na wyjeździe z Miedzią Legnica. Jeśli wygra, przypieczętuje utrzymanie się w Lotto Ekstraklasie, ale nawet w przypadku potknięcia "Trójkolorowi" mogą zapewnić sobie ligowy byt.

Postawić kropkę nad i [ZAPOWIEDŹ]

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zabrzanie zajmują 11. miejsce z 40 punktami na koncie. 100-procentową gwarancję utrzymania bez względu na inne wyniki dają 42 "oczka", ale nawet w przypadku remisu lub nawet porażki Górnik może zagwarantować sobie miejsce w elicie na następny sezon.

Utrzymanie w przypadku remisu będzie zagwarantowane pod warunkiem, że swojego spotkania nie wygra Arka Gdynia (gra z Zagłębiem Sosnowiec) lub Śląsk Wrocław przegra z Wisłą Płock. Jeśli Górnik przegra z Miedzią, a swoich meczów nie wygrają Śląsk i Arka, to "Trójkolorowi" także będą już spokojni o ligowy byt.

Zabrzanie mają miłe wspomnienia z wyjazdów na Dolny Śląsk w tym sezonie. W rundzie zasadniczej wygrali w Legnicy 3:1, do tego dwukrotnie ograli Śląsk Wrocław (1:0 i 2:1) oraz zremisowali (1:1) w Lubinie z Zagłębiem.

Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Sobota, 11 maja, 18:00

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].